Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firesub subsms własna strona - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Firesub subsms własna strona (/Temat-Firesub-subsms-wlasna-strona-119969)

Strony: 1 2


Firesub subsms własna strona - terrorpl - 22-08-2015 18:22

Witam.
Chce stworzyć własną prostą stronkę opartą na wordpressie na której będą sub sms. Jest jakaś szansa ze będę na tym zarabiał ?
Gdzie reklamować taką stronkę z subami, żebym miał dobre zarobki ?


RE: Firesub subsms własna strona - Incognito8 - 22-08-2015 18:25

zależy o czym strona i jaki target, nie powiedziałeś czy to filmy, doładowania, lokalizatory czy inny PP


RE: Firesub subsms własna strona - terrorpl - 22-08-2015 19:35

Nw czy robić tak ze stronka ma wyglądać na wiarygodną i że wystary wysłać sms za film który się nie otworzy czy stronka na której bedą doładowania filmy lokalizatory konkursy i co popadnie.
Ale obawiam ze na drugi sposób nikt mi nie wyśle zdjęcia.
Jak myślicie ?


RE: Firesub subsms własna strona - bodorek - 22-08-2015 19:43

Bez konkretnego pomysłu nawet nie masz co kombinować. Usiądź, pomyśl, zrób i nie bój się. Inaczej przegrasz od razu i nie zarobisz ani grosza.


RE: Firesub subsms własna strona - Lotheo - 22-08-2015 20:50

Robienie strony na siłę nie ma żadnego sensu. Filmy wydają się być już o wiele lepszym pomysłem niż strona zawalona lokalizatorami, doładowaniami i innymi konkursowymi badziewiami. Tutaj liczy się kreatywność, a nie masówka. Usiądź, pomyśl i działaj, bo koledzy dobrze Ci radzą Smile


RE: Firesub subsms własna strona - terrorpl - 22-08-2015 21:45

Boję się tylko ze jeżeli osoba wyśle sms a film się nie otworzy to mogę trafić do więzienia na 2 -3 lata. Mówię tu o dużych zarobach i jak się serwis rozwinie wtedy może się tym zająć policja czy to prawda ?


RE: Firesub subsms własna strona - bodorek - 22-08-2015 21:48

(22-08-2015 21:45)terrorpl napisał(a):  Boję się tylko ze jeżeli osoba wyśle sms a film się nie otworzy to mogę trafić do więzienia na 2 -3 lata. Mówię tu o dużych zarobach i jak się serwis rozwinie wtedy może się tym zająć policja czy to prawda ?

Nie jesteś zdecydowanie gotowy na ambitniejsze działanie w sub sms, przejrzyj dokładnie forum.


RE: Firesub subsms własna strona - milosz998 - 22-08-2015 22:41

Prędzej trafisz do więzienia jeśli film się otworzy Smile Za piractwo.

Co osoba pójdzie i powie "a bo ja chcialem se film online obejrzeć a go nie ma"


RE: Firesub subsms własna strona - .Anonimowy. - 23-08-2015 12:24

napisz sensowny regulamin
że strona nie zawiera materiałów video ani odnośników do nielegalnych źródeł
Strona jest tylko czysto informacyjna zawiera np: Opisy filmów, datę premiery itp
to tylko przykład Cool


RE: Firesub subsms własna strona - Lotheo - 23-08-2015 12:25

Serwis zapewne się nie rozwinie, bo google już o to zadba beka