Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program partnerski Aliexpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Program partnerski Aliexpress (/Temat-Program-partnerski-Aliexpress-119922)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Program partnerski Aliexpress - Giorgios - 27-09-2015 17:54

Wypłacał ktoś coś w ogóle stad ?


RE: Program partnerski Aliexpress - czysty24 - 27-09-2015 20:03

Przetestuję Smile


RE: Program partnerski Aliexpress - zila - 07-10-2015 10:24

Czy gdy osoba zarejestruje się z refa i w przeniągu 30 dni nie dokona zakupu to tracimy tę osobę?

Gdy ta osoba dokona zakupu po 30 dniach prowizji nie otrzymamy?


RE: Program partnerski Aliexpress - jamroczik - 07-10-2015 11:52

Raczej musi w ciągu 30 dni. Jakiś czas temu dostałem z tego serwisu info, zę ok. 20 pazdziernika skracają czas cookie do 1 dnia :/ Nie wiem tylko czy to jest globalne zarządzenie aliexpressa czy tlyko tego pośrednika.


RE: Program partnerski Aliexpress - zila - 07-10-2015 12:41

Trochę bez sensu.
Zareklamuję Alli, ktoś się zarejestruje, ale po 30 dniach dokona zakupu i klops - ja się namęczę i nic z tego mieć nie będę, a Alli zyska...


A czy jest tu ogólny RefLink czy tylko do produktów?


RE: Program partnerski Aliexpress - daniel42na - 07-10-2015 12:49

30 dni to standard przy tego typu programach partnerskich więc nie wiem skąd to zdziwienie.
Sens oczywiście jest taki, aby osoba promująca serwis miała płacone za swoją promocję a nie za jakieś odrębne wejścia na strone, bo jak ktoś się zarejestruje po 30 dniach to jego impulsem raczej już nie była Twoja reklama a coś innego.


RE: Program partnerski Aliexpress - zila - 07-10-2015 12:52

W sumie to masz rację.

A słuchaj, czy udostępniają tam reflink ogólny czy tylko reflink produktowy?


RE: Program partnerski Aliexpress - daniel42na - 07-10-2015 13:41

Z tego co wiem możesz promować produkty i promocje(tu sie chyba najbardziej opłaca bo zachęca do kupna i jest najwyższa prowizja nawet do 10%).
Dodatkowo jest opcja deep link - umozliwia promowanie dowolnej podstrony w serwisie aliexpress czyli strony głównej też.


RE: Program partnerski Aliexpress - zila - 07-10-2015 13:50

Czy jeśli osoba X wejdzie z mojej strony na dany produkt, ale zobaczy inny bardzie go interesujący to mimo tego dalej będzie ta osoba przypisana do mnie - czy musi dokonać zakupu produktu który ja poleciłem?


RE: Program partnerski Aliexpress - daniel42na - 07-10-2015 14:06

Osoba wchodząca na strone z Twojego polecenia dostaje plik cookie z Twoim ID i jesli w czasie 30 dni zarejestruje sie i zakupi dowolny produkt to dostajesz prowizje od jej zakupów.