Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób na tymczasową blokadę na fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Sposób na tymczasową blokadę na fb (/Temat-Sposob-na-tymczasowa-blokade-na-fb-119919)



Sposób na tymczasową blokadę na fb - Yamakasi - 21-08-2015 22:58

Witam!

Jaka jest zależność funkcji blokady dołączania do grup i publikowania w nich postów?
Załóżmy,że mam konto na fb i chcę dodać się do 100 grup.Po dodaniu kilkunastu pisze,że funkcja została zablokowana.Czy jest jakiś sposób na to?
Na koncie z weryfikacja telefoniczną jest to samo,może chodzi o staż konta,albo o to jak szybko klikam dodaj,dołącz do kolejnych grup?


RE: Sposób na tymczasową blokadę na fb - erner - 01-09-2015 12:06

Codziennie powinieneś dodawać max 10 grup ale to i tak MAX. Spróbuj dodawać 10 grup na każdym koncie a potem przepinać grupy na inne konta. To szybszy sposób i mniej ryzykowny jeśli chodzi o bana Wink


RE: Sposób na tymczasową blokadę na fb - draksone - 01-09-2015 13:35

Założyłem dziś z 5 kont na fb i przy ostatnim wyslalem prosbe o dolaczenie do 7 grup i zablokowali -.-


RE: Sposób na tymczasową blokadę na fb - 8gruzin8 - 03-09-2015 09:02

Jak już dostaniesz tymczasową blokadę na określone funkcje to musisz swoje odczekać - chyba że petycję napiszesz do Cukenberga, że Ty naprawdę czujesz się samotny i musisz co dzień zaprosić minimum 500 osób Smile.

Jak Wam wyskoczy weryfikacja zdjęciowa i nie możecie jej przejść to zapraszam do mnie. Przechodzę je bardzo sprawnie. Tu temat:
http://zarabiam.com/Temat-WYKONAM-Weryfikacje-zdjeciowa-FB-2015-118313


Idea


RE: Sposób na tymczasową blokadę na fb - kermit1906 - 03-09-2015 18:12

Zależy także od konta, kiedyś dochodziłem do chyba 30 grup dziennie i problemu nie było