Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobra wiadomość od Kathy w sprawie schopu ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Dobra wiadomość od Kathy w sprawie schopu ;) (/Temat-Dobra-wiadomosc-od-Kathy-w-sprawie-schopu-11990)

Strony: 1 2


RE: Dobra wiadomość od Kathy w sprawie schopu ;) - gornada - 18-08-2010 11:07

jak nasz kraj do list? Przecież nie którzy z nas już zamawiali w shopie na lockerz, może chodzi o restock shop'owy? Ale nie którzy brali w nim udział.


RE: Dobra wiadomość od Kathy w sprawie schopu ;) - GoreYoite - 18-08-2010 11:22

Jeśli to prawda to zajebi***.
@Up
Nie będzie trzeba używać firmy PlusExpress nie będzie trzeba płacić za paczkę i będzie lecieć bezpośrednio do polski poza tym będziemy mogli brać udział w restockach shopowych bez martwienia się o anulacje nagrody.


RE: Dobra wiadomość od Kathy w sprawie schopu ;) - Szyna - 18-08-2010 14:14

I tak pozostanie wysokie cło i kosmiczne ceny w ptz :/


RE: Dobra wiadomość od Kathy w sprawie schopu ;) - Monster - 18-08-2010 19:50

Dajcie spokój z tymi cenami w shopie. Tak ma być że to jest sklep i mamy płacić w dolarach. Możemy sobie zmniejszyc cenę o połowę PTZ. Dalej to już szkoda ptz. Tak więc ja bede zmniejszał do połowy i z dyni


RE: Dobra wiadomość od Kathy w sprawie schopu ;) - Mlody666 - 18-08-2010 20:48

(18-08-2010 19:50)Monster napisał(a):  Dajcie spokój z tymi cenami w shopie. Tak ma być że to jest sklep i mamy płacić w dolarach. Możemy sobie zmniejszyc cenę o połowę PTZ. Dalej to już szkoda ptz. Tak więc ja bede zmniejszał do połowy i z dyni

Mam podobny pomysł na shop no ale jak otworzą dla nas to zobaczymy jak to będzie Big Grin


RE: Dobra wiadomość od Kathy w sprawie schopu ;) - smothero - 18-08-2010 22:20

Jaki?


RE: Dobra wiadomość od Kathy w sprawie schopu ;) - Mlody666 - 19-08-2010 09:23

no taki ze jak będe coś chciał kupic to kupie i zapłacę w $ ale mniej - powoli przestaje liczyc na jakiekolwiek darmówki - tyle restocków juz za mna i tylko tapeta upolowana w ramach testu jak to działaTongue


RE: Dobra wiadomość od Kathy w sprawie schopu ;) - Silek - 19-08-2010 09:40

No to na prawdę masz zajebisty pomysł Wink Żeś wynalazł...


RE: Dobra wiadomość od Kathy w sprawie schopu ;) - Mlody666 - 19-08-2010 13:15

(19-08-2010 09:40)Silek napisał(a):  No to na prawdę masz zajebisty pomysł Wink Żeś wynalazł...

A czy ja mówie ze coś wynalazłem? Po prostu stwierdziłem ze tak mi się bardziej opłaci. A czego ty sie spodzieważ ze bede kombinował jak naciać lockerz - po co...