Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Funkcja dołączania do grup i publikowania w nich postów jest tymczasowo zablokowana - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Funkcja dołączania do grup i publikowania w nich postów jest tymczasowo zablokowana (/Temat-Funkcja-dolaczania-do-grup-i-publikowania-w-nich-postow-jest-tymczasowo-zablokowana-119897)

Strony: 1 2


Funkcja dołączania do grup i publikowania w nich postów jest tymczasowo zablokowana - Mroczek - 21-08-2015 15:18

elo właśnie mam blokadę dołączania do grup i publikowania w nich postów .

w jaki sposób mogę zdjąć blokadę smutny


RE: Funkcja dołączania do grup i publikowania w nich postów jest tymczasowo zablokowana - Toskan - 21-08-2015 15:30

Musisz poczekac (ok 30dni)


RE: Funkcja dołączania do grup i publikowania w nich postów jest tymczasowo zablokowana - PanPrezes - 21-08-2015 16:08

W panelu pomocy jest informacja na jaki okres blokada została nałożona. Smile


RE: Funkcja dołączania do grup i publikowania w nich postów jest tymczasowo zablokowana - Mroczek - 21-08-2015 17:08

Serio? No po prostu jestem ślepy i nie widzę tego..

Pytam się jak ją zdjąć ..


RE: Funkcja dołączania do grup i publikowania w nich postów jest tymczasowo zablokowana - damko123 - 21-08-2015 17:18

mozna odwolanie napisac, ale nie licz ze Ci odpisza Wink


RE: Funkcja dołączania do grup i publikowania w nich postów jest tymczasowo zablokowana - dawidxi - 27-08-2015 17:10

Witam ja również dostałem dzisiaj takiego bloka i nie mogę nic dodawć na grupach ani dołączać do nowych grup przez 2 tyg.

Da się to może jakośc obejść ,jest jakiś kontakt telefoniczny do FB albo mailowy bo nie chce tyle czekać ?


RE: Funkcja dołączania do grup i publikowania w nich postów jest tymczasowo zablokowana - aero2 - 27-08-2015 17:18

@[dawidxi]
Jest tam opcja odwołaj się, ale i tak ci nie odblokują.
Kontaktu do Facebooka nie ma takiego, więc zapomnij.


RE: Funkcja dołączania do grup i publikowania w nich postów jest tymczasowo zablokowana - dawidxi - 27-08-2015 17:21

Rozumiem niestety, a jak w takim razie na przyszłość unikać tego rodzaj bana i czy u was też takiego rzeczy mają miejsce ?


RE: Funkcja dołączania do grup i publikowania w nich postów jest tymczasowo zablokowana - Kickster - 27-08-2015 17:24

blokady nie da się obejść, a napisanie do facebooka kończy się przedłużeniem "kary" z 2 tygodni do bana na 30 dni


RE: Funkcja dołączania do grup i publikowania w nich postów jest tymczasowo zablokowana - dawidxi - 27-08-2015 17:32

A jak tej blokady unikać ,inni dodają posty kilkanaście razy na dzień na grupach i nie dostają żadnych blokad a ja ledwie dodałem 5 postów na grupie i już blokada.