Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Justin Bieber ... apokalipsa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Justin Bieber ... apokalipsa (/Temat-Justin-Bieber-apokalipsa-11985)

Strony: 1 2 3


Justin Bieber ... apokalipsa - Royside - 17-08-2010 00:13

Pięć głębokich wdechów , osoby z wadą serca , nie oglądać.

Powoli tracę wiarę w tę młodszą młodzież.


RE: Justin Bieber ... apokalipsa - MareKSG - 17-08-2010 00:19

Pan mówiący na tym filmiku daj kamienia, w tym przypadku powiedziałby daj granata. Widząc coś takiego jak i emosów i hipisów żałuje, że Hitler już nie żyje.


RE: Justin Bieber ... apokalipsa - pkrecik6 - 17-08-2010 01:32

możecie o mnie myśleć wszystko, ale w tym momnencie ja kur** biebiera pier**** i chciałbym zaje*** tak po prostu w ryja


RE: Justin Bieber ... apokalipsa - SupeRLokeR - 17-08-2010 02:44

Ja pierdole KURWA! To KURWA MA BYC KURWA? KURWA ŚLEDZIKI KURWA IDĄ W RUCH KURWA 5LATKI IDA BIMBERA BRONIC!
CO TO KURWA JEST!!!!!!!!!!!!!!
Modzie,adminie - uzylem zwrotów brzydkich poniewaz cała ta sprawa jest <Zj)((&((> więc prosze nie każ mnie warnę lub banem. Każdy chyba nie cierpi biebera więc ja tu musze wyłądowac swoje emocje. Dziekuje i przepraszam

A CIEBIE KURWA BIBIER BYM KURWA ZA CIPE POWIESIŁ NA LATARNI KURWA


RE: Justin Bieber ... apokalipsa - Royside - 17-08-2010 10:47

SupeRLokeR , w tej sytuacji Twoja złość i słowa przez nie wypowiadane są jak najbardziej na miejscu.


RE: Justin Bieber ... apokalipsa - paskur - 17-08-2010 10:57

o ja pierdziele żal mi ich, mają jakiś ubytek w głowie chyba, jezus maria


RE: Justin Bieber ... apokalipsa - Royside - 17-08-2010 11:20

A to wszystko stąd się wzięło : http://jbinpoland.blogspot.com/ , w Lipcu jeszcze wraz z komixami ich hejtowaliśmy , myślałem że te spotkanie im się nie uda , jednak to co wczoraj zobaczyłem na YT przyprawiło mnie o nie małe palipitacje serca.


RE: Justin Bieber ... apokalipsa - Hoffman - 17-08-2010 11:30

Lista jego fanów jest zadziwiająca, 11-17 lat, imponująco to wygląda.. prawie jak Majka Jeżowska ;-)


RE: Justin Bieber ... apokalipsa - paskur - 17-08-2010 11:32

Do sądu ich za bezczeszczenie symboli narodowych!


RE: Justin Bieber ... apokalipsa - adik0070 - 17-08-2010 12:15

Co to kurwa jest ?!