Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tworzenie aplikacji FB z publish_actions Do testów !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Tworzenie aplikacji FB z publish_actions Do testów !!! (/Temat-Tworzenie-aplikacji-FB-z-publish-actions-Do-testow-119826)



Tworzenie aplikacji FB z publish_actions Do testów !!! - gutek126p - 20-08-2015 10:53

Witam na wstępie informuje że nie testowałem tej metody

Poradnik na YT jak to wygląda po oglądnięci będzie wam czegoś brakować tzw notatek łapcie http://www.socialengineaddons.com/page/facebook-application-submission





RE: Tworzenie aplikacji FB z publish_actions Do testów !!! - mordimer12 - 20-08-2015 11:11

Próbowałem, ale żeby skorzystać z poradnika tego wyżej na socialengine trzeba kupić dwie wtyczki które kosztują po 60$ i ryzyko, że może nie zadziałać. Filmik nic nie pokazuje bo jedynie jak tworzy privacy-policy za które trzeba zapłacić.


RE: Tworzenie aplikacji FB z publish_actions Do testów !!! - DrPrefix - 20-08-2015 11:22

Widziałem to z tego gówno zrozumiesz Smile i tak, apki tworzyć to banalna rzecz bez praktycznie wkładu własnego Jerk2 tylko trzeba pomyśleć hue hue


RE: Tworzenie aplikacji FB z publish_actions Do testów !!! - ClassAxion - 20-08-2015 17:48

(20-08-2015 11:22)DrPrefix napisał(a):  Widziałem to z tego gówno zrozumiesz Smile i tak, apki tworzyć to banalna rzecz bez praktycznie wkładu własnego Jerk2 tylko trzeba pomyśleć hue hue
To niech ktoś pomyśli, a jak nie potrafi to niech się za to nie zabiera Idea


RE: Tworzenie aplikacji FB z publish_actions Do testów !!! - kuba48 - 21-08-2015 10:54

Plus za wstawkę zazwyczaj nie chciało mi się nigdy takiego czegoś testować, ale teraz przetestuje, ze względu na to, iż jest fajnie pokazane Smile


RE: Tworzenie aplikacji FB z publish_actions Do testów !!! - explrlz - 26-08-2015 11:09

Testowałem i niestety nie udało mi się nic zdziałać Wink

Wysłane z urządzenia mobilnego.


RE: Tworzenie aplikacji FB z publish_actions Do testów !!! - kuba48 - 26-08-2015 11:44

Sposób nie działa.


RE: Tworzenie aplikacji FB z publish_actions Do testów !!! - matek697 - 26-08-2015 20:32

nie działa


RE: Tworzenie aplikacji FB z publish_actions Do testów !!! - ClassAxion - 26-08-2015 20:39

nie działa Jerk

A aplikacje do testów można stworzyć normalnie na wszystkie możliwe uprawnienia ale tylko dla swojego konta, przecież skoro ktoś chce testować to nie będzie puszczał trafficu 10k online beka


RE: Tworzenie aplikacji FB z publish_actions Do testów !!! - Majka - 27-08-2015 07:12

Jak nie działa to zamykamy.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.