Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepszy BUX (ever) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Najlepszy BUX (ever) (/Temat-Najlepszy-BUX-ever-119821)



Najlepszy BUX (ever) - PashaBajceps - 20-08-2015 10:24

Witam.
Dzisiaj chcialbym wam przedstawic buxa z najlepszymi stawkami wszechczasow!Reklamy zaczynaja sie od 0.001 do 0.02 dziennie jest 4 reklamy 0.01 i 2 0.02 duzo 0.002 i 0.005 i kilka 0.001.Jednak uwazajcie na opis bo niektore reklamy sa antibot i odbiera nam 0.50$ z konta ;)Czemu uwazam ze ten bux jest najlepszy?
Po pierwsze po wyklikaniu 30 reklam zwyklych i 30 adgrid przechodzimy do zakladki buxbonus gdzie dostajemy bonus 1$ do purchase balanse(Nie mozemy wyplacic)
Pomyslicie skoro nie mozna wyplacic to po co nam on?A no po to ze mozemy kupic rental refferals a kazdy kosztuje 0.22$(Jednak nie kupowalbym ich 1szego dnia poniewaz po zakupie rr dostajemy blokade na ponowna blokade na bodajze 5 dni)
Wiec jesli przez 5 dni uzbieramy 5 $ kupujemy rr (5 / 0.22 = 22 rr)
A wiec dostajemy po 5 dniach od 0.01 (OD RR) do nawet 0.05 wiec mozecie zarobic 1$ w 1 dzien nie robiac nic i nie inwestujac NIC!
Wyplata jest instant.Nie pobierany jest zaden podatek.Minimum to 0.10 $
Na stronie dodane jest takze zakladka z dowodami wyplaty
Ja kupilem 5 rr i wszyscy aktywni jbc Smile

JESLI MOZECIE ZAREJESTRUJE SIE Z MOJEGO REFLINKA PROSZE Smile

REFLINK : PROSZE Smile Smile Smile
czysty link :NIE Z TEGO PROSZE @@

PS 0.005 za klik rr 0.0005 za klik direct ref


RE: Najlepszy BUX (ever) - szarydg - 24-08-2015 13:49

te dowody wypłat ze strony są na pewno bardzo wiarygodne....


RE: Najlepszy BUX (ever) - Sahya - 24-08-2015 13:55

Taaaa. Dołączyłeś tydzień temu i od razu dajesz świetny bux, na którym w jeden dzień da się zarobić 1$. Tak a ja w takim razie jestem Chuck Norris Xpokerface


RE: Najlepszy BUX (ever) - PashaBajceps - 24-08-2015 15:52

Nie dolaczylem tydzien temu,tylko bylem banowany wiele razy za multikonta (bo na 1 dostalem bana ) Wink


RE: Najlepszy BUX (ever) - Sahya - 24-08-2015 17:34

No to chyba musiałeś być słusznie zbanowany Xpokerface
Pewnie wstawiłeś serwis taki jak ten, który okazał się scamem i dostałeś banaJerk2


Najlepszy BUX (ever) - surfer0700 - 25-08-2015 09:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.