Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BRANZOLEK oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: BRANZOLEK oszust (/Temat-BRANZOLEK-oszust-119818)



BRANZOLEK oszust - martyna26 - 20-08-2015 09:07

@[branzolek]. to oszust. Zlecił mi pozyskanie 200 głosów w konkursie- dokładne zlecenia http://zarabiam.com/Temat-PILNIE-Kupie-100-glosow-do-konkursu-na-fb-119474

Odezwał się na gg i dał szczegóły, oczywiście zlecenie wykonałam w ciągu 1 nocy (zależało mi na tym abym szybko miała kasę). Umówiliśmy się na 55zł płatności. Podałam dane do przelewu, no i zaczęły się kłopoty.
Oczywiście gg milczy.

Co ciekawe przejrzałam wszystkie wątki tego użytkownika i na forum widnieje jego przynajmniej 5 nr gadu-gadu.

Poniżej zrzutu
[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]



[Obrazek: onrazz.jpg]

[Obrazek: oooo.jpg]

[Obrazek: obraz2.jpg]

[Obrazek: obraz33.jpg]

Jeszcze 1 obrazeczek Wink

[Obrazek: image.jpg]


RE: BRANZOLEK oszust - AnnaKa - 20-08-2015 09:33

@[Branzolek] Zapraszamy do wyjaśnienia.


RE: BRANZOLEK oszust - martyna26 - 20-08-2015 09:35

Jego kilka nr gg milczy Wink
Ale że internet jest mały to zdążyłam się dowiedzieć iż w.w Pan to Tomasz Witczak i że otrzymał wynagrodzenie w sobotę za te głosy, które JA ZDOBYŁAM od zespołu który brał udział w tym konkursie!


RE: BRANZOLEK oszust - DzejkobPL - 20-08-2015 10:00

Miejmy nadzieję, że wyjaśni on tą sprawę. @[Branzolek] | @[piotrekprorok]

Ewentualnie będzie trzeba pożegnać go z tego forum. Undecided

[Obrazek: 5E4DgXt.png]


RE: BRANZOLEK oszust - surfer0700 - 20-08-2015 10:09

Oszukał oszusta Jerk
Branzolek powinien dostać medal że Cie opitolił. To już jest level hard, jak oszust na oszusta zakłada temat.
Ban dla Ciebie. Ciał.


Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.