Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prosub.pl - Przyszłość zaczyna się dzisiaj ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prosub.pl - Przyszłość zaczyna się dzisiaj ! (/Temat-Prosub-pl-Przyszlosc-zaczyna-sie-dzisiaj-119810)

Strony: 1 2


Prosub.pl - Przyszłość zaczyna się dzisiaj ! - kukiz87 - 19-08-2015 20:40

[Obrazek: baner-728x90.png]

Witam wszystkich !
Z radością chcę Wam zaprezentować nowy serwis premium SMS - Prosub.pl
Nad serwisem pracowała ekipa doświadczonych ludzi znających ten rynek dzięki temu stworzyli jedyny w swoim rodzaju program partnerski. Póki co są dostępne tylko PREMIUM SMS ale w najbliższym czasie mają zostać wporwadzone także suby.
To co wyroznia ProSub to najwyższe stawki na rynku, nawet 11 zł za wygenerowanego leada !
Stawki : 0.44 ; 1.76 ; 3.96 ; 8.80 ; 11.00

Panel jest dość rozbudowany, posiada takie funkcje jak :
- dokładne statystyki każdego programu
- chat dla użytkowników
- Top 5 programów według konwersji
- 18 programów, w każdym miesiącu bedą dodawane nowe. Programy posiadają także wbudowana viralkę, dzieki czemu nie musisz już kupować hostingów !
- możliwość rejestracji własnej domeny na która możesz przekierować program.
- wbudowany skracacz linkow
- system wiadomości
- ranking najlepiej zarabiających danego dnia, tygodnia, miesiąca i od początku serwisu.
- galeria w której każdy może pochwalić się zarobionymi pieniedzmy lub przedmiotami kupionymi za nie.
- forum wewnętrzne dzięki czemu wszystko jest pod kontrolą w jednym miejscu.
- powiadomienia o wygenerowanym leadzie na GG lub emaila.

Wypłaty są dostępne od 50 złoty dla zweryfikowanych użytkowników. Po weryfikacji mamy nie ograniczoną ilość wyplat w ciągu miesiąca na dowolne kwoty, automatyczne wypłaty w formie kodów doładowania do telefonów, kodów do konsol i Paysafecard (już od 5 PLN), możliwość rejestracji i dzierżawy domen internetowych maskujące linki do Twoich programów partnerskich.

Środki możemy wypłacić na :
- konto bankowe
- PayPal
- przelew na kartę VISA
- lub dostać umowę zlecenie.
Czas trwania to 3 dni robocze lub ekspresowa w ciągu 1 dnia za która jest pobierana prowizja 10%.

System poleconych oferuje 5% kwoty wypłaty zleconej przez Twojego poleconego!

Zapraszam do rejestracji !
W zamian za rejestracje z refflinka służę pomocą dla nowych jako mentor.

Refflink : http://prosub.pl/rejestracja/797
Czysty link : http://www.prosub.pl




RE: Prosub.pl - Przyszłość zaczyna się dzisiaj ! - piotrekprorok - 19-08-2015 20:44

Jak już część wie, serwis MixSub jest w scamie ponieważ nie wypłacał ludziom pieniędzy.


[Obrazek: 3heQxg2.png]


RE: Prosub.pl - Przyszłość zaczyna się dzisiaj ! - damko123 - 19-08-2015 20:45

viralka wywala potwierdzenie..


RE: Prosub.pl - Przyszłość zaczyna się dzisiaj ! - kukiz87 - 19-08-2015 20:49

A skąd kolega to ma ?
http://prosub.pl/Regulamin.pdf
Tutaj coś innego jest.
Co do viralki - ciągle są z nią problemy, naprawią do 2 dni.


RE: Prosub.pl - Przyszłość zaczyna się dzisiaj ! - piotrekprorok - 19-08-2015 20:50

Ja wiem jaki był, nie interesuje mnie zbytnio co tam jest teraz.


RE: Prosub.pl - Przyszłość zaczyna się dzisiaj ! - kukiz87 - 19-08-2015 20:53

Przecież to jest inna firma w ogóle...
Lemani a nie Mix Holding


RE: Prosub.pl - Przyszłość zaczyna się dzisiaj ! - alfonsPL - 19-08-2015 20:54

Z regulaminem pewnie ta sama bajka co zawsze na początku serwisów SMS - wzięta od konkurencji i nie zdążyli jeszcze zmienić (przeoczyli). Bodajże FireSub też np. tak miał Tongue

Co do samego programu: jak najbardziej polecam pustą ofertę i kinomana. Resztę testowałem szybko i krótko ale również mogę pochwalić konwersję i szybkość wypłat + kontakt z adminami.

PS. Czekam na jakies niszowe programy. Smile


RE: Prosub.pl - Przyszłość zaczyna się dzisiaj ! - ASTONEQ - 19-08-2015 20:56

(19-08-2015 20:53)kukiz87 napisał(a):  Przecież to jest inna firma w ogóle...
Lemani a nie Mix Holding

Chyba Lemingi impreza


RE: Prosub.pl - Przyszłość zaczyna się dzisiaj ! - Kiljan - 19-08-2015 21:01

(19-08-2015 20:54)alfonsPL napisał(a):  Z regulaminem pewnie ta sama bajka co zawsze na początku serwisów SMS - wzięta od konkurencji i nie zdążyli jeszcze zmienić (przeoczyli). Bodajże FireSub też np. tak miał Tongue

Co do samego programu: jak najbardziej polecam pustą ofertę i kinomana. Resztę testowałem szybko i krótko ale również mogę pochwalić konwersję i szybkość wypłat + kontakt z adminami.

PS. Czekam na jakies niszowe programy. Smile

Nie FireSub tak nie miał, FireMedia zawsze pisze regulaminy od początku i samodzielnie.


RE: Prosub.pl - Przyszłość zaczyna się dzisiaj ! - yazir - 19-08-2015 21:01

Hmm zobaczmy co znalazłem w regulaminie autosurfona :>

2.2
Operator pośredniczący w płatnościach Premium SMS:
Lemani sp. z o.o.


Przypadek??