Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AdSense - problem z wyświetlaniem danych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: AdSense - problem z wyświetlaniem danych (/Temat-AdSense-problem-z-wyswietlaniem-danych-119800)



AdSense - problem z wyświetlaniem danych - damians512 - 19-08-2015 16:48

Witam!
Wchodzę na adsense i zawsze mam w rubrykach ,,dziś do tej pory zarobiłem" - 0 zł,
wczoraj 0 zł, w tamtym tyg 0 zł...
Jak to ustawić, żeby wyświetlało te dane na bieżąco?


RE: AdSense - problem z wyświetlaniem danych - chomik3 - 30-09-2015 09:25

Zacznij zarabiać ; ) Dane czasami są aktualizowane co godzinę.


RE: AdSense - problem z wyświetlaniem danych - surfer0700 - 30-09-2015 09:35

Jeżeli w tamtym tygodniu i wczoraj masz 0 złotych to znaczy że tyle zarobiłeś. impreza


RE: AdSense - problem z wyświetlaniem danych - damians512 - 16-10-2015 17:10

U mnie się jakoś nie odświeżają. Statystki zarobków mogę tylko przeglądać w youtube analytics.


RE: AdSense - problem z wyświetlaniem danych - trybulski - 26-11-2015 14:51

Jeśli chodzi o naliczanie z YouTube to jest ono z opóźnieniem. Przynajmniej tak było jak kiedyś się tym interesowałem. Teraz nie wiem czy tak jest, ale podobno coś zmieniali.


RE: AdSense - problem z wyświetlaniem danych - DonLupin - 09-12-2015 17:12

Dolączam się do pytania, klikniecia nalicza, ale z duzym opoznieniem a o zarobkach juz nie wspominam zenada


RE: AdSense - problem z wyświetlaniem danych - adik7276 - 15-12-2015 03:02

Może nikt nie klika Big Grin U mnie naliczało na bieżąco... do czasu aż zablokowali konto. Pewnie nie jeden z was dostał bana za nic więc warto uważać.. ja dostałem zaraz przed progiem minimalnym wyplatty.


RE: AdSense - problem z wyświetlaniem danych - djram - 15-12-2015 06:41

Zarobki z YouTube aktualizują się na twoim koncie adsense każdego 10-15 dnia następnego miesiąca