Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie ciekawych pieniędzy przy maksymalnie 10 minutach dziennie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabianie ciekawych pieniędzy przy maksymalnie 10 minutach dziennie? (/Temat-Zarabianie-ciekawych-pieniedzy-przy-maksymalnie-10-minutach-dziennie-119791)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Zarabianie ciekawych pieniędzy przy maksymalnie 10 minutach dziennie? - osk4rr - 19-08-2015 15:20

Witam wszystkich!
Jest to mój pierwszy dziennik, zarabiałem kiedyś na subach, skracaniu, fanpage ale nie szło mi to za dobrze, dlatego postanowiłem spróbować swoich sił w RevShare i HYIP. Obecnie mam konto w paru programach.
Czekam na zwolnienie środków na paypalu w VenturePlugTraffic, MyPayingAds, TrafficMonsoon.

Od dzisiaj tj 1.03 zacząłem swoją przygodę z programem TrafficHubb.
Myślę, że program ma potencjał i uda się na nim sporo zarobić ale jak będzie to zobaczymy Smile


Na czym polega zarabianie w takich programach?
W ogólnym uproszczeniu wykupuje paczki reklamowe tzw adpaki za np 1000$, w ciągu kilkunastu dni zarabiają one 1200$ czyli zarabiamy 200$ na czysto (20%). Dzięki temu że paczki można w programie reinwestować to możemy osiągnąć zysk dużo większy niż te wspomniane 20%.


RE: Zarabianie w MyPayingAds - osk4rr - 20-08-2015 17:09

Stan adpaków na dzień dzisiejszy wygląda tak:

[Obrazek: mpa.jpg]

200 adpaków w pierwszym planie! Smile
Do wypłaty już mam kolejne pieniądze, zlece wypłatę dzisiaj bądź jutro.
A tutaj kolejna wypłatka, którą dostałem rano Smile

[Obrazek: paypal.jpg]


RE: Zarabianie w MyPayingAds - Pitek236 - 20-08-2015 17:16

Ładnie Smile Też ostatnio się zainteresowałem ale AdBrokiem - ale to chyba nie dla mnie Tobie życzę powodzenia Tongue


RE: Zarabianie w MyPayingAds - osk4rr - 20-08-2015 21:31

(20-08-2015 17:16)Pitek236 napisał(a):  Ładnie Smile Też ostatnio się zainteresowałem ale AdBrokiem - ale to chyba nie dla mnie Tobie życzę powodzenia Tongue

Dzięki Smile

Zaczynam kupować adpaki w 3 planie i zlecam wypłatę Smile


RE: Zarabianie w MyPayingAds - osk4rr - 22-08-2015 18:37

Oto mój stan adpacków na ten moment. Czekam na wypłatę, którą zleciłem o północy.

[Obrazek: mpa.jpg]


RE: Zarabianie w MyPayingAds - osk4rr - 25-08-2015 20:08

Oto ostatnia wypłata, kolejną zlecę dzisiaj w nocy Smile
[Obrazek: paypal.jpg]

A to mój stan adpaków
[Obrazek: mpa.jpg]


RE: Zarabianie w MyPayingAds - menju1878 - 26-08-2015 12:24

Witam,

gratulacje dobrego wyniku!!
320$ zainwestowane i po ponad dwóch miesiacach już takie smaczki wyciagaszSmile
Powiedz mi, jaki % dziennego zarobku wyciagasz a jaki reinwestujesz?? Smile
Pozdrawiam


RE: Zarabianie w MyPayingAds - osk4rr - 26-08-2015 14:26

(26-08-2015 12:24)menju1878 napisał(a):  Witam,

gratulacje dobrego wyniku!!
320$ zainwestowane i po ponad dwóch miesiacach już takie smaczki wyciagaszSmile
Powiedz mi, jaki % dziennego zarobku wyciagasz a jaki reinwestujesz?? Smile
Pozdrawiam

Dziękuję Smile
30% zarobków wypłacam a 70% reinwestuje, zresztą tak stworzony jest ten program, że 30% zarobionych pieniędzy można wypłacić a 70% tylko reinwestować Smile


RE: Zarabianie w MyPayingAds - kamo - 26-08-2015 20:25

Czyli to jeszcze płaci? powiedzcie ze płaci bo zainwesowałem tu 8$(jak na mnie to duzo). Wiec chcialbym na tym zarobic.


RE: Zarabianie w MyPayingAds - Sholm - 26-08-2015 21:49

Oczywiście że płaci, wszystko działa.