Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wordpress , po aktualizacji problem z pluginami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Wordpress , po aktualizacji problem z pluginami (/Temat-Wordpress-po-aktualizacji-problem-z-pluginami-119782)



Wordpress , po aktualizacji problem z pluginami - fastrets - 19-08-2015 12:37

Witam. Zaktualizowałem dzisiaj wordpressa na wszystkich swoich stronach do wersji 4.3 i pojawił się problem , niektóre pluginy przestały działać np: "CKEditor for WordPress" lub "Yoast" , teraz jak chce dodać posta na stronę to nie mogę wejść w opcje "Visual" , działa tylko "Html"

Da się coś z tym zrobić? Pomoże ktoś?


RE: Wordpress , po aktualizacji problem z pluginami - PanPrezes - 19-08-2015 12:59

Albo downgrade wodpressa albo czekać na aktualizację pluginów. Smile


RE: Wordpress , po aktualizacji problem z pluginami - fastrets - 19-08-2015 13:15

@PanPrezes Ciężko jest zrobić downgrade wodpressa? (W jakiś bezpieczny sposób aby nie uwalić strony)

Czy lepiej może poczekać na aktualizację tych pluginów, może nastąpi w przeciągu najbliższych kilku dni...


RE: Wordpress , po aktualizacji problem z pluginami - PanPrezes - 19-08-2015 20:11

(19-08-2015 13:15)fastrets napisał(a):  @PanPrezes Ciężko jest zrobić downgrade wodpressa? (W jakiś bezpieczny sposób aby nie uwalić strony)

Czy lepiej może poczekać na aktualizację tych pluginów, może nastąpi w przeciągu najbliższych kilku dni...
Lepiej poczekać, na bank niedługo się pojawia. Przy downgradzie zawsze jest ryzyko wykrzaczenia się czegoś. Smile

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka