Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupie sposób na wyszukiwanie nisz Francuskich - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kupie sposób na wyszukiwanie nisz Francuskich (/Temat-Kupie-sposob-na-wyszukiwanie-nisz-Francuskich-119780)



Kupie sposób na wyszukiwanie nisz Francuskich - inwesgroup - 19-08-2015 12:23

Witam !

Zamierzam ruszyć z projektem typowo skierowanym pod kraj Francuski. I niestety mam tutaj problem ponieważ nie mam żadnego pomysłu w którą branżę uderzyć jeżeli chodzi o Francję, całkowita pustka w głowie. Byłbym wdzięczny osobie, która nakierowałaby mnie w odpowiedni sposób na wyszukiwanie atrakcyjnych nisz typowo skierowanych pod Francję(nie związane z grami komputerowymi)

Czekam na kontakt i odpowiedzi

Pozdrawiam


RE: Kupie sposób na wyszukiwanie nisz Francuskich - Pitek236 - 19-08-2015 12:26

Nie wiem czy to pomoże ale 3maj link


RE: Kupie sposób na wyszukiwanie nisz Francuskich - inwesgroup - 19-08-2015 12:48

Dziękuję Ci za pomoc. Ale ten sposób znałem Smile


RE: Kupie sposób na wyszukiwanie nisz Francuskich - inwesgroup - 21-08-2015 21:47

Nadal aktualne Smile


RE: Kupie sposób na wyszukiwanie nisz Francuskich - comanche - 21-08-2015 21:54

Wyszukuj sobie tlumaczac frazy z j. ang na j. franc.


RE: Kupie sposób na wyszukiwanie nisz Francuskich - qassauser - 29-08-2015 09:15

Spróbuj znaleźć forum dla francuzów albo dla poloni w francji (http://www.polonika.fr) i spróbuj z kimś podjąć współpracę w tłumaczeniu i pomocy / napisaniu artykułów i może się uda. Ja tak robiłem z krajami skandynawskimi, ale nie z PPA a sprzedażą poradników.


RE: Kupie sposób na wyszukiwanie nisz Francuskich - inwesgroup - 29-08-2015 09:29

Wielkie dzięki za pomoc Smile

Tylko w którym kierunku szukać nisz ? Smile


RE: Kupie sposób na wyszukiwanie nisz Francuskich - cezar78 - 14-09-2015 11:29

przetłumacz sobie download na francuski (telecharger) następnie użyj scrapebox keyword scraper, apend A-Z ustaw na 4 levele i jedziesz, keywordów bez liku


Kupie sposób na wyszukiwanie nisz Francuskich - Artinesse - 28-02-2018 21:58

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.