Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bitcorotator.tk - polski rotator z codzienną aktualizacją. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: bitcorotator.tk - polski rotator z codzienną aktualizacją. (/Temat-bitcorotator-tk-polski-rotator-z-codzienna-aktualizacja-119761)

Strony: 1 2


RE: bitcorotator.tk - polski rotator z codzienną aktualizacją. - nitroo - 22-08-2015 15:24

Czas pokaże Smile


RE: bitcorotator.tk - polski rotator z codzienną aktualizacją. - creative7 - 22-08-2015 15:28

Nie przejmuj się nim. Jemu nigdy nic nie pasuje Smile Ja chętnie skorzystam. Dla mnie nie ma znaczenia czy wchodzę na stronę .tk czy .com. Przecież na płatnej domenie nie zarobię więcej niż na darmowej...


RE: bitcorotator.tk - polski rotator z codzienną aktualizacją. - nitroo - 22-08-2015 15:29

Dzięki za miłe słowo Wink wcale nie zamierzam zaprzestać mojego projektu Wink


RE: bitcorotator.tk - polski rotator z codzienną aktualizacją. - ClassAxion - 22-08-2015 15:31

Rotator postawiony na WordPressie, darmowa domena (.pl też jest darmowa ale wygląda lepiej niż .tk), rotator to nie jest bo odwołuje do innego rotatora pod który tylko jest podpięty ref, rotatory (rotator1, itp.) ładują się wolnooo...

To tyle z mojej strony.

#Edit Jeśli uważasz mój post za hejt to się niestety mylisz.


RE: bitcorotator.tk - polski rotator z codzienną aktualizacją. - mikuss - 22-08-2015 15:34

(22-08-2015 15:28)creative7 napisał(a):  Nie przejmuj się nim. Jemu nigdy nic nie pasuje Smile Ja chętnie skorzystam. Dla mnie nie ma znaczenia czy wchodzę na stronę .tk czy .com. Przecież na płatnej domenie nie zarobię więcej niż na darmowej...

creative jakoś świadczy o podejściu, a człowiek korzystający z czegoś zrobionego na odpieprz to świadczy o człowieku nie skomentuję jak
Jak by to było zrobione profesjonalnie, z odpowiednią domeną to możesz być pewnym że inicjatywa jak i profesjonalizm zostałby doceniony i pochwalony, a tutaj całej amatorszczyzny nie ma nawet za co zaplusować

(22-08-2015 15:29)nitroo napisał(a):  wcale nie zamierzam zaprzestać mojego projektu Wink

żeby to chociaż koło projektu stało nie mówiąc o tym żeby jakimś projektem było
chwal sobie sam, bo nikt się ceniący tego niepochwali


bitcorotator.tk - polski rotator z codzienną aktualizacją. - Hybrid1990 - 19-10-2017 11:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.