Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ninja Blaster - Problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Ninja Blaster - Problem (/Temat-Ninja-Blaster-Problem-119714)



Ninja Blaster - Problem - kaczor89 - 18-08-2015 01:12

Witam. Niedawno kupiłem miesięczną licencję na program Ninja Blaster i chciałem opisać pewien problem na jaki napotykam podczas użytkowania tego programu. Otóż staram się zarobić trochę na programach partnerskich, dodam że jestem mocno początkujący i generalnie to działam spamując na grupach FB korzystając z różnych kont. Mój problem polega na tym, że nie mogę ustawić kilku kont FB w Ninja do spamowania. O ile ustawienie pierwszego konta nie sprawia generalnie problemów, o tyle przy ustawianiu kolejnych po wpisaniu loginu i hasła z Facebooka pojawia mi się następujący komunikat:

[Obrazek: b_d1.jpg]
Pojawienie się takiego błędu w programie skutkuje zablokowaniem konta na Facebooku, gdzie od tej pory pojawia się komunikat:
"Twoje Konto Zostało Tymczasowo Zablokowane". Po czymś takim takie konto jest mówiąc kolokwialnie spisane na straty..... ;/

Czy ktoś z was spotkał się z takim problemem i wie jak go rozwiązać? Będę wdzięczny za wszelkie porady. Pozdrawiam Smile


RE: Ninja Blaster - Problem - Sorejka - 18-08-2015 13:06

yy? dostałeś bloka na fb i co z tym? bo nie rozumiem ^^ to nie przez program tylko przez fake konto.


RE: Ninja Blaster - Problem - kaczor89 - 18-08-2015 13:10

No spoko, jestem świadomy że dali mi bana i zablokowali te konto, ale to chyba nie jest normalne, że z każdym kontem praktycznie tak się dzieje co? Inni też jakoś spamują, bo widzę i nie mają tego problemu.....


RE: Ninja Blaster - Problem - toomysai - 18-08-2015 20:01

Bo nie używałeś tej opcji z głową Smile Patrz jakoś ja używam też tego programu, spamuję w grupach i nie dostaję bana Smile A w jaki sposób? Sobie sam na to odpowiedz Wink Pierw pomyśl jak ten program dobrze wykorzystać. Undecided


RE: Ninja Blaster - Problem - Sorejka - 18-08-2015 22:47

Nie spamuj w grupach co 10 sekund tylko co najmniej minuta odstepu, a unikniesz problemu lecz nie calkowicie bo czasami tak czy siak po wielu zgloszeniach dostaniesz weryf.


RE: Ninja Blaster - Problem - toomysai - 18-08-2015 23:16

Polecam abyś sobie tak ustawił! Smile
(Ja na takich pracuje, a raczej bot Tongue )


RE: Ninja Blaster - Problem - kaczor89 - 25-08-2015 21:36

Kwestia odstępów czasowych pomiędzy dodawaniem poszczególnych postów na grupach to jedno, ale jak się okazuje istotny jest również internet z jakiego się korzysta. Przy korzystaniu z internetu mobilnego problem znika, sprawdziłem to ostatnio. Posiadam abonament w Play i kiedy ustawiłem hotspot w swoim smartfonie to po podłączeniu komputera do sieci mogłem ustawić nawet 15 kont i spamować nimi na grupach. Jednak dzisiaj zakupiłem modem GSM - Huawei E3131 i kupiłem starter z Plusa konkretnie Ja + Internet na kartę i znów problem się powtarza....


RE: Ninja Blaster - Problem - radek0389 - 26-08-2015 10:33

Podepnę się pod tematTongue
W ninja Blaster jest możliwość wysyłania pod wskazaną listę email wiadomości z konta gmail, ktoś z tego korzysta? Jaka jest przepustowość tej usługi, wysłanie maila na 10tys adresów jest wykonalne?