Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Początek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Początek (/Temat-Poczatek-119710)



Początek - Markonss - 17-08-2015 22:37

Witam, chciałbym zacząć zabawę w opcje binarne i potrzebuję aby ktoś mi polecił jakiś serwis, najlepiej z dostępnym językiem polskim i wpłatą minimalną od 300 zł.


RE: Początek - MaLiN - 17-08-2015 22:58

@[Markonss] - przy takim wymaganiu, polecałbym Optiontrade - http://www.binary24.pl/pl/top/optiontrade, jednak tam wpłata minimalna jest od 350PLN, chyba że możesz wpłacić większy depozyt, to wtedy Opteck nadawał by się najbardziej. W razie pytań - pisz.


RE: Początek - Markonss - 18-08-2015 09:38

Na optiontrade utworzyłem już konto, jakoś miesiąc temu. Nie mogę załadować swoich dokumentów. Wysyłałem im na e-maila i poprzez stronę i dalej nic, dlatego zrezygnowałem :/


RE: Początek - MaLiN - 18-08-2015 12:32

Dzwoniła do Ciebie polka, pani Natalia? Napisz w tej sprawie na tego meila: [email protected] to jest kontakt bezpośrednio do niej, powinna Tobie pomóc Wink


RE: Początek - drynd3k - 18-08-2015 21:24

Polecam ze swojej strony binary . com, mają demo, wszystko typy opcji, minimum depo to bodaj 5 dolcow, wyplaty szybko dochodzą, przynajmniej na skrill.


RE: Początek - Markonss - 20-08-2015 12:48

Dziękuję za pomoc, pani Natalia pomogła mi i będę mógł zacząć swoją karierę w opcjach binarnych Smile


RE: Początek - MaLiN - 20-08-2015 12:51

W takim razie gratuluje i życzę zyskownych inwestycji Huh Na panią Natalię zawsze można liczyć Wink


RE: Początek - LordBeaK - 22-08-2015 10:43

Jezus nie wchodz do optiontrade chlopie. A jak juz tam jestes to uciekaj. Platforma sie zacina. Roznice w pipsach masakryczne. Do tego to i zalosne demo. Oczywiscie nie chce zniechecac ale ta platforma to dno. Juz topoption jest lepsze.