Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na reklamach na własnej stronie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na reklamach na własnej stronie (/Temat-Zarabianie-na-reklamach-na-wlasnej-stronie-119706)



Zarabianie na reklamach na własnej stronie - Nowotny - 17-08-2015 22:03

Witajcie. Naszedł mnie pomysł aby zrobić własnego bloga/stronę i zarabiać na reklamach które będą pokazywać się osobą odwiedzającym moją witrynę.
Mam zatem do was kilka pytań:
1. Co lepsze strona czy blog? Jeżeli już któreś z nich to jakie polecacie serwisy hostingowe.
2. Jak mam niby pozyskać te reklamy aby zarabiały na mnie.
3. Jak dużo idzie na takim czymś zarobić.


RE: Zarabianie na reklamach na własnej stronie - khinca7 - 18-08-2015 06:46

też byłem ciekawy i zobaczyłem pare filmików na YT. Zobacz warto. Pozdrawiam


RE: Zarabianie na reklamach na własnej stronie - mcraft - 18-08-2015 19:26

Na początek zrób stronę i pozyskaj odwiedzających potem myśl o generowaniu zysków. z doświadczenia wiem że nie ma co od razu zapychać strony reklamami bo odwiedzających to odepchnie.


RE: Zarabianie na reklamach na własnej stronie - surfer0700 - 18-08-2015 21:33

1. Zależy.
2. np. Adsense.
3. Zależy.


RE: Zarabianie na reklamach na własnej stronie - nurgiel - 18-08-2015 21:49

1. Zależne od twojej tematyki. Zależy również, co rozumiesz przez blog, a co przez stronę.
2. Reklamy są zależne od twojej tematyki strony.
3. Znów zależy, czy będziesz miał 1k UU (unikalnych userów) dziennie, czy 10, 20k. Również zależy od narodowości twojej publiki. Jak ściągniesz Amerykanów, to możesz liczyć na sporo.

Ogólnie pod tak ogólnych pytaniach nie spodziewaj się konkretów. Również na samym początku nie spodziewaj się kokosów.