Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WYKONAM] Profesjonalne programy komputerowe w tym Boty, Hacki, Instalatory i więcej! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [WYKONAM] Profesjonalne programy komputerowe w tym Boty, Hacki, Instalatory i więcej! (/Temat-WYKONAM-Profesjonalne-programy-komputerowe-w-tym-Boty-Hacki-Instalatory-i-wiecej-119696)

Strony: 1 2


[WYKONAM] Profesjonalne programy komputerowe w tym Boty, Hacki, Instalatory i więcej! - noindyfikator - 17-08-2015 18:51

Witam wszystkich. Mam 21 lat, od 6 lat zajmuję się programowaniem. Wykonam profesjonalne programy takie jak:
  • Fake Hacki.
  • Instalatory.
  • Generatory.
  • Boty internetowe np. boty do forum, boty do rejestracji poczty, boty do facebooka itp.
  • Programy na zlecenie o dowolnej tematyce.
Przebieg realizacji zamówienia:
  1. Pytanie o wykonanie aplikacji.
  2. Dokładnie opisujesz, wszystkie szczegóły odnośnie wyglądu oraz funkcji programu.
  3. Dostajesz kosztorys aplikacji.
  4. Po wykonaniu prze zemnie aplikacji nagrywam filmik przedstawiający jej działanie.
  5. Ewentualne poprawki po oglądnięciu filmiku przez Ciebie.
  6. Po otrzymaniu przelewu wysyłam Ci program na pocztę bądź jakiś hosting plików.
  7. Ewentualne poprawki.
  • Program posiada własną ikonę
  • Program działa bez instalacji
  • Możliwość dostosowania programu wedle potrzeb nawet dla najbardziej
    wymagających
  • Możliwość stworzenia programu na linux / windows / windows phone / android
Cena programu ustalana na początku w zależności od czasu wykonania, płatność przelewem na konto bankowe.
Kontakt poprzez forum ( prywatna wiadomość ).

*Ważne info: Z racji dużego zainteresowania i wielu pytań informuję że prace wykonuję zazwyczaj w kilka godzin od złożenia zamówienia tylko od poniedziałku do piątku. Weekendy są wolne od pracy Wink

Przykłady kilku programów:
[attachment=3309]
[attachment=3272]
[attachment=3308]


RE: [WYKONAM] fałszywe hacki, fałszywe generatory oraz inne fałszywe programy i nie tylko - lapribbi - 21-08-2015 21:15

idzie mistrzu PW Big Grin


RE: [WYKONAM] fałszywe hacki, fałszywe generatory oraz inne fałszywe programy i nie tylko - bodorek - 21-08-2015 23:10

Wszystko oki, szybka realizacja Big Grin


RE: [WYKONAM] fałszywe hacki, fałszywe generatory oraz inne fałszywe programy i nie tylko - paoz - 22-08-2015 14:28

ja bym 10zl za takiego hacka nie dal. Takie cos mozna zrobic w moment. Zrob jakis unikatowy theme, inny niz domyslny wyglad, inny pasek. buttony etc.


RE: [WYKONAM] fałszywe hacki, fałszywe generatory oraz inne fałszywe programy i nie tylko - noindyfikator - 22-08-2015 15:04

Te programy nie wysyłają danych Smile Są na licencji LGPL , więc wszystko jest legalne Smile A poza tym jest to przykładowa aplikacja zrobiona na szybko, zlecania które dostaję są dużo bardziej skomplikowane a użytkownicy zadowoleni jak widać wyżej. Każdy zleceniodawca dostosowuje program do swoich potrzeb, niektóre wykonane prze zemnie nawet nie przypominają tego podanego na screenie. Wszystko zależy od upodobań kupującego.


RE: [WYKONAM] fałszywe hacki, fałszywe generatory oraz inne fałszywe programy i nie tylko - Money. - 22-08-2015 15:24

(22-08-2015 15:04)noindyfikator napisał(a):  Te programy nie wysyłają danych Smile Są na licencji LGPL , więc wszystko jest legalne Smile A poza tym jest to przykładowa aplikacja zrobiona na szybko, zlecania które dostaję są dużo bardziej skomplikowane a użytkownicy zadowoleni jak widać wyżej. Każdy zleceniodawca dostosowuje program do swoich potrzeb, niektóre wykonane prze zemnie nawet nie przypominają tego podanego na screenie. Wszystko zależy od upodobań kupującego.

Mógłbyś się postarać i zrobić swoją przykładową informację porządnie. Każdy kto tutaj wchodzi i zobaczy takie wykonanie to po prostu zamknie stronę Wink Jeszcze jedno, robisz hacka w języku angielskim i polskim? Zdecyduj się. Kupiłem kiedyś projekt w VB za 8zł, jest 100 razy lepszy i mogę wszystko sam edytować, zamiast płacić 10zł za jednorazowy program.


RE: [WYKONAM] fałszywe hacki, fałszywe generatory oraz inne fałszywe programy i nie tylko - noindyfikator - 22-08-2015 15:57

Programy nie są wykonywane w VB i wymagają nieco więcej pracy to po pierwsze. Dzięki temu programy są możliwe do uruchomienia na wielu systemach operacyjnych tak jak pisałem: windows phone, android, linux, windows xp - windwos 10, starszych wersji windowsa nie sprawdzałem. Hacki są robione w dowolnych językach, jak napisałem cały wygląd aplikacji i wszystko co w niej jest opisuje kupujący. Każda aplikacja inaczej wygląda ponieważ jest inaczej opisana przez kupującego. Co do sugestii z zmianą "pokazowego" programu, to w wolnej chwili naskrobię coś "porządnego" na lepszą prezentację. Dziękuję za uwagi i pomysły.


RE: [WYKONAM] fałszywe hacki, fałszywe generatory oraz inne fałszywe programy i nie tylko - noindyfikator - 22-08-2015 20:47

Lekko ulepszyłem swoją wizytówkę, programy wykonane na zlecenie mogą być dużo lepsze w zależności od indywidualnych potrzeb.


RE: [WYKONAM] Profesjonalne programy w tym: fałszywe hacki, generatory, instalatory itp. - noindyfikator - 07-09-2015 09:59

Podbijam, oferta nadal aktualna.


RE: [WYKONAM] Profesjonalne programy komputerowe w tym Boty, Hacki, Instalatory i więcej! - jestokej1995 - 23-09-2015 20:35

wszystko jak najbardziej w porządku Smile polecam