Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepsza alternatywa dla Google Adsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Najlepsza alternatywa dla Google Adsense (/Temat-Najlepsza-alternatywa-dla-Google-Adsense-119680)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Najlepsza alternatywa dla Google Adsense - bartheez - 17-08-2015 16:16

[Obrazek: hdqi1b0a0r2s.gif]

Sieć PopAds jak sama o sobie twierdzi jest najlepszą alternatywą dla Google Adsense, nietrudno się z tym zgodzić ponieważ wielu wydawców chwali sobie stawki oraz format reklamy , które z pewnością łatwo dopasować do danej strony aby zyski były jak najwyższe. Stawki za reklamy są znacznie wyższe niż w innych popularnych sieciach dlatego warto przyjrzeć się screenowi niżej aby porównać ecpm.


Formaty reklam: Popunder, Popup, Tabunder, Tabup
Minimum do wypłaty: $ 5
Termin płatności: Request - wypłata codziennie o 20.00
Metoda płatności: PayPal, Payoneer






RE: Najlepsza alternatywa dla Google Adsense oraz PopAds - belly93 - 19-08-2015 12:03

Alternatywa dla popads? Jak dla mnie to narazie mnie łądnie kroją na mojej stronce.

Mam wrzucony od nich popunder i box shadow i zarobiłem u nich 0.61$. Po jedym dniu dla porównania dorzuciłem jeszcze popads.net ich popunder i ecpm wynosi niecałe 4$.

Naliczeń wyświetleń reklamy nie mają na bierząco, są podawna dopiero następnego dnia. A naliczenie kasy za poprzedni dzień mam o 12-14. Więc może mi to wytłumaczysz skoro ich reklamujesz?

Wystarczy poczytać opinie na adswiki.net o nich. Nie tylko ja mam takie statystyki u nich.


RE: Najlepsza alternatywa dla Google Adsense oraz PopAds - bartheez - 19-08-2015 14:20

Witaj,

Już odpowiadam na Twoje pytania:

Aby stawka się ustabilizowała poczekaj pare dni, ja na początku też miałem słabe stawki teraz wychodzi mi około 9$ dziennie a na popads ledwie 3,8$ a rate dzienny nie przekracza 1$, przeważnie jest 0.88-0.9$ a mam ruch z całego świata.

Zamiast popunder i boxshadow, proponuje ustawić popunder i banner 728x90 , którego ecpm jest całkiem wysokie.

Każda sieć ma swoje statystyki, popads ma statystyki "live" natomiast revenuhits statysyki są naliczane co 24H, a stawka ecpm wskakuje kolo 15 ( dlaczego tak? ponieważ revenuhits rozlicza się również w formacie CPA tzn, jeśli wyświetli się komuś na twoje stronie reklama popup i bedzie to np. strona z grą jeśli ta osoba się zarejestruje dostajesz dodatkową kase za wykonaną akcje) dlatego rozliczenie live w tym przypadku nie jest możliwe.


RE: Najlepsza alternatywa dla Google Adsense oraz PopAds - fusek - 19-08-2015 14:36

Ustawilem ten baner i na nkn dalej ecpm 0


RE: Najlepsza alternatywa dla Google Adsense oraz PopAds - bartheez - 19-08-2015 14:45

(19-08-2015 14:36)fusek napisał(a):  Ustawilem ten baner i na nkn dalej ecpm 0

Napisz do supportu.


RE: Najlepsza alternatywa dla Google Adsense oraz PopAds - jamroczik - 19-08-2015 15:51

Ja też mam 0 revenue, klikow prawie 100, wyswietlen kilka tys. Oni płacą za jedno i drugie?

Jako placement wybrałem banner.


RE: Najlepsza alternatywa dla Google Adsense oraz PopAds - bartheez - 19-08-2015 16:36

Jeśli to jest twój pierwszy dzień to też tak miałem, że wyszło zero dopiero zaktualizowało się po paru dni, pierwsze dni są do ustalenia wartości trafficu i stawek ecpm, spokojnie wszystko się zaktualizuje .


RE: Najlepsza alternatywa dla Google Adsense oraz PopAds - belly93 - 20-08-2015 12:10

Jest tak jak mówisz, za popunery już dostaje jakieś grosze. W porównaniu do twoich to są marne grosiki. A za shadow box'a cały czas ecpm wynosi 0. Poczekamy zobaczymy jak wyjdą naliczenia za jakiś czas.

Edit:
Podnieśli mi ecpm dla polski z 0.08$ na 0.51$ jest postęp, choć chciał bym większy.

Powiedz mi tylko jeszcze jedno. Czy jeśli podepnę kolejną nową stronkę, to dla niej też stawki będą się tak stabilizować. Czy z kolejnymi od razu będą te stałe stawki?


RE: Najlepsza alternatywa dla Google Adsense oraz PopAds - fusek - 20-08-2015 13:24

(19-08-2015 14:45)bartheez napisał(a):  
(19-08-2015 14:36)fusek napisał(a):  Ustawilem ten baner i na nkn dalej ecpm 0

Napisz do supportu.

Zwracam honor
ECPM $0.55 po paru dni przeliczylo zarobkiWink - co jak na baner jest mega stawka - chociaz mam wrazenie ze zlicza jakis procent - na pewno tak jest z popunderem.


RE: Najlepsza alternatywa dla Google Adsense oraz PopAds - bartheez - 20-08-2015 14:08

Cytat:Czy z kolejnymi od razu będą te stałe stawki?

Przypuszczam , że może być podobnie jak z pierwsza witryna czyli sprawdzenie jakości ruchu jaki masz na nowej stronie i wtedy dobranie odpowiedniej stawki.

Cytat:Zwracam honor
ECPM $0.55 po paru dni przeliczylo zarobkiWink - co jak na baner jest mega stawka - chociaz mam wrazenie ze zlicza jakis procent - na pewno tak jest z popunderem.

Cieszę się bardzo, kiepskiej sieci bym nie polecam, polecam tylko sprawdzone na sobie Smile

Popunderami jest tak , że wyświetlają się tylko 2 popupy jednej osobie na 24h dlatego reklama jest mniej uciążliwa niż te z popads i użytkownicy powinny mniej narzekać Smile