Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bot na YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: bot na YT (/Temat-bot-na-YT-119624)



bot na YT - matek11 - 16-08-2015 17:11

Witam szukam bota który będzie mi wbijał wyświetlenia za darmo na YT(Chcę działającego i instrukcję do niego) bardzo proszę was o szybko i dobro pomoc z góry dziękuję


RE: bot na YT - m4t0sh - 16-08-2015 18:30

(16-08-2015 17:11)matek11 napisał(a):  szybko i dobro
...
darmowego raczej nie znajdziesz gdyby był to już by ktoś wrzucił na forum
co do botów yt często banuje filmiki przy których nabijało się sztucznie wejścia więc odradzam


RE: bot na YT - matek11 - 17-08-2015 06:36

to jak mam wejścia nabić?? Sad


RE: bot na YT - BambuRain - 17-08-2015 11:27

Zrób dobry Filmik to jedyne wyjście jeśli byś był dobry to sam byś wymyślił bota i zarabiał by na siebie i nie dzielił się na ze wszystkimi Smile


RE: bot na YT - distroj - 17-08-2015 11:33

Dodatkowo zainwestuj w sprzęt i naucz się programów do montowania - np. Adobe Premiere lub/i Sony Vegas Studio - nawet jeśli nie zrobisz kariery na YT to nauczysz się oprogramowania, będziesz mieć co wpisać do CV, a od tego już niedaleka droga do zarabiania godnych pieniędzy w sposób ciut pewniejszy i bardziej tradycyjny.


RE: bot na YT - Norbi000 - 28-07-2017 17:09

ytmonster.net