Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Plan zarobku. Wejdź , przeczytaj i oceń czy opłacalne. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Plan zarobku. Wejdź , przeczytaj i oceń czy opłacalne. (/Temat-Plan-zarobku-Wejdz-przeczytaj-i-ocen-czy-oplacalne-119609)

Strony: 1 2


RE: Plan zarobku. Wejdź , przeczytaj i oceń czy opłacalne. - toomysai - 16-08-2015 16:02

Nie sądzę aby ten '' plan zarobku '' się udał Wink
Jeśli chcesz rzeczywiście zbić dobrą sumkę wkładając swoją prace to polecam Premium SMS/Suby lub
można też spróbować sposobu PPI. Polecam zajrzeć na poradnik Fulla2000 Smile Sexbeka


RE: Plan zarobku. Wejdź , przeczytaj i oceń czy opłacalne. - patrol34 - 16-08-2015 18:12

(16-08-2015 16:02)toomysai napisał(a):  Nie sądzę aby ten '' plan zarobku '' się udał Wink
Jeśli chcesz rzeczywiście zbić dobrą sumkę wkładając swoją prace to polecam Premium SMS/Suby lub
można też spróbować sposobu PPI. Polecam zajrzeć na poradnik Fulla2000 Smile Sexbeka

Próbowałem i w jednym i w drugim.
Nie wychodziło mi wogóle.
Potrzebował bym pomocy jeśli chodzie o te programy Wink
Jakby ktoś troche pomentorował, pomógł, pokazał o co chodzi dokładnie w SUB SMS to może bym się w to zagłębił.


RE: Plan zarobku. Wejdź , przeczytaj i oceń czy opłacalne. - toomysai - 16-08-2015 18:40

Ja od wczoraj korzystam z PPI i w ogóle nic jeszcze nie zarobiłem. Do tego nie radzę sobie z
konfiguracją bloga itp. Jakoś sobie nie radzę ale wszystkiego od razu nie da się załatwić tylko trzeba trochę cierpliwości, której mi brakuje facepalmUndecided


RE: Plan zarobku. Wejdź , przeczytaj i oceń czy opłacalne. - patrol34 - 16-08-2015 20:22

(16-08-2015 18:40)toomysai napisał(a):  Ja od wczoraj korzystam z PPI i w ogóle nic jeszcze nie zarobiłem. Do tego nie radzę sobie z
konfiguracją bloga itp. Jakoś sobie nie radzę ale wszystkiego od razu nie da się załatwić tylko trzeba trochę cierpliwości, której mi brakuje facepalmUndecided

W PPI na codziennym wstawianiu 2 postów na bloga jedyne co miałem to mase wyświetleń lecz nikt nie pobierał = 0 zarobku.

Filmiki na yt dawały rade coś zarobiłem lecz szybko konkurencja zgłasza twoje filmy przez co są one usuwane.