Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Plan zarobku. Wejdź , przeczytaj i oceń czy opłacalne. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Plan zarobku. Wejdź , przeczytaj i oceń czy opłacalne. (/Temat-Plan-zarobku-Wejdz-przeczytaj-i-ocen-czy-oplacalne-119609)

Strony: 1 2


Plan zarobku. Wejdź , przeczytaj i oceń czy opłacalne. - patrol34 - 16-08-2015 10:58

Cześć Wink
Dzisiaj wpadłem na pomysł niezłego planu na zarobek, chciałbym tylko waszej opinii czy ten plan ma szanse wypalić itd. Zaczynamy.

1.
Jak wiemy na G2A co tydzień są fajne promocje.
Dajmy że zakupimy grę np. Rocket League (po przecenie) ok. 50 sztuk

2.
Wchodzimy na allegro i wystawiamy te 50 sztuk.
Po 75 zł. (na g2a bez przeceny 1 sztuka ~ 68zł)

Przy wystawieniu 50 sztuk jesteśmy wstanie zarobić ok. 350 zł Tongue

Moje pytanie jest takie , czy opłaca się w takie coś inwestować?
Czy można pewnie na tym zarobić?


RE: Plan zarobku. Wejdź , przeczytaj i oceń czy opłacalne. - Adriano42 - 16-08-2015 11:01

Pewności niema nigdy. Owszem może Ci się zwrócić, ale nie musi. Jak zawsze. Nigdy niema gwarancji że zakupiony po promocyjnej cenie towar uda Ci się sprzedać z zyskiem.


RE: Plan zarobku. Wejdź , przeczytaj i oceń czy opłacalne. - Mafesto - 16-08-2015 11:01

Konkurencja spora, nieraz idzie i po 20 zł/szt zarobić. Assassins Creed IV tak sprzedawałem Smile
Gorzej, jak Ci się nie sprzeda i masz kasę zamrożoną Smile


RE: Plan zarobku. Wejdź , przeczytaj i oceń czy opłacalne. - patrol34 - 16-08-2015 11:05

(16-08-2015 11:01)Mafesto napisał(a):  Konkurencja spora, nieraz idzie i po 20 zł/szt zarobić. Assassins Creed IV tak sprzedawałem Smile
Gorzej, jak Ci się nie sprzeda i masz kasę zamrożoną Smile
Ładną stronę na allegro by się zrobiło, która by zachęcała oraz dać cenę o te parę złoty niższą od konkurencji to można łatwiej zarobić.


RE: Plan zarobku. Wejdź , przeczytaj i oceń czy opłacalne. - twardy - 16-08-2015 11:12

Jesli wezmiemy twoje wyliczenia z pierwszego postu... kupujesz 50 sztuk gry po 68zl, inwestujesz 3400zl by MOZE zarobic te 300zl? Gdzie po pierwsze nie masz kompletnie zadnej pewnosci, ze ci to zejdzie, po drugie ta konkurencja moze cie podpieprzyc do US. I tyle jesli chodzi o ten sposob zarobku.


RE: Plan zarobku. Wejdź , przeczytaj i oceń czy opłacalne. - Mafesto - 16-08-2015 11:12

Strona tak, z cenami nie zawsze jest taka możliwość. Ale nie zmienia to faktu, że jak najbardziej możesz próbować działań w tym zakresie Smile kody z automatu 24/7 oczywiście


RE: Plan zarobku. Wejdź , przeczytaj i oceń czy opłacalne. - patrol34 - 16-08-2015 11:16

Ok , to spróbuje ale na początek tak po 5 sztuk do sprzedaży i zobaczy się czy to wyjdzie czy nie.
Dzięki wielkie że odpowiedzieliście Smile


RE: Plan zarobku. Wejdź , przeczytaj i oceń czy opłacalne. - musiek01 - 16-08-2015 12:23

Zobacz sobie jeszcze na steam, często są przeceny, sam tak niedawno robiłem i sprzedawałem na G2A drożej. Z tym, że trzeba czasem poczekać na przeceny popularnych gier, bo jakieś mało znane słabo schodzą :/


RE: Plan zarobku. Wejdź , przeczytaj i oceń czy opłacalne. - patrol34 - 16-08-2015 13:25

(16-08-2015 12:23)musiek01 napisał(a):  Zobacz sobie jeszcze na steam, często są przeceny, sam tak niedawno robiłem i sprzedawałem na G2A drożej. Z tym, że trzeba czasem poczekać na przeceny popularnych gier, bo jakieś mało znane słabo schodzą :/

Na G2A szybciej się sprzedaje niż na allegro?
Bo jak tak to można też w drugą strone to zrobić ;D


RE: Plan zarobku. Wejdź , przeczytaj i oceń czy opłacalne. - musiek01 - 16-08-2015 14:22

Wg. mnie G2A jest lepsze, na allegro żeby się przebić to musisz wykupić wyróżnienie itp. zwłaszcza jak niedawno wprowadzili aukcje do wyczerpania przedmiotów. W G2A wystarczy, że dasz najniższą cenę i będziesz pierwszy na liście.

Edit: Jeszcze dodając, G2A jest na cały świat, a allegro... Polacy nie kupują tak gier, są zbyt drogie.