Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka pytan dot. sub sms i fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Kilka pytan dot. sub sms i fb (/Temat-Kilka-pytan-dot-sub-sms-i-fb-119595)



Kilka pytan dot. sub sms i fb - Bidbar96 - 15-08-2015 23:42

Zaczne prosto z mostu, licze ze znajdzie się ktos kto odpowie wyczerpująco.


1. Przyjmijmy posiadam 2-3FP o malej liczbie like 3-5k (wiem ze raczej nie warto wrzucac na nie subsms bo albo nic nie wpadnie, albo malo)
Warto wykupic reklame posta na FB? Jesli tak jaki budżet dzienny bedzie odpowiadał?
2. Spam na grupach, to jeszcze opłacalne? 20-50zl/dzien jest realne przy promocji fb podgladaczy i innych gówien?


RE: Kilka pytan dot. sub sms i fb - netes13 - 16-08-2015 10:06

1. Zależy od tematyki fp, bo erotyka odpada na starcie.

2. Musiałbyś znaleźć grupy, w których nikt nie spamował i osoby w niej nie miały z tym kontaktu, czyli w praktyce ciężko Wink


RE: Kilka pytan dot. sub sms i fb - Shadow271 - 16-08-2015 10:44

1. Jeśli masz b. dobry post możesz spróbować
2. Jak najbardziej 2/3 konta po 40/50 grup i 50/100zł możesz wyciągnąć


RE: Kilka pytan dot. sub sms i fb - Bidbar96 - 16-08-2015 18:26

Byłbym zadowolony gdyby odezwał się do mnie na GG ktos zarabiający na FB (premium/sub) bo mam kilka pytan w kwestiach technicznych....
gg:54003622