Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zakładka "Mentorzy" zrobiona dla jaj? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Zakładka "Mentorzy" zrobiona dla jaj? (/Temat-Zakladka-Mentorzy-zrobiona-dla-jaj-119563)

Strony: 1 2


Zakładka "Mentorzy" zrobiona dla jaj? - dawkos23 - 15-08-2015 12:11

Mentor ma 72 h na rozpatrzenie podania, ja zlozylem chyba z 5 dni temu i cały czas jest, że czeka na rozpatrzenie. Jesli zrobiliscie te zakladke dla jaj zeby dobrze wygladalo na tle innych to napiszcie mi to na priv, bo nie chce mi sie czekac bezczynnie kolejnego tygodnia z nadzieja, ze w koncu moje podanie zostanie rozpatrzone.


RE: Zakładka "Mentorzy" zrobiona dla jaj? - szczygielek - 15-08-2015 12:20

Rozpatrzył twoje podanie.... Nie nadajesz sie to nie odpowiada Jerk2Huh


RE: Zakładka "Mentorzy" zrobiona dla jaj? - dawkos23 - 15-08-2015 13:22

Cały czas jest napis "podanie czeka na rozpatrzenie", więc to wprowadza w błąd. Mogłoby sie to zmienic na "jestes ciotą i nawet mentor Ci nie pomoze", a tak to nie wiem czy podanie jest odrzucone czy jeszcze rozpatrywane Smile


RE: Zakładka "Mentorzy" zrobiona dla jaj? - ravnes - 15-08-2015 14:19

Mi rozpatrzył w przedwczoraj po 2 dniach,ale dalej czekam na e-mail co dalej :/


RE: Zakładka "Mentorzy" zrobiona dla jaj? - dawkos23 - 16-08-2015 13:24

Złożyłem do drugiego, jeśli sytuacja sie powtorzy, spadam do innego serwisu


RE: Zakładka "Mentorzy" zrobiona dla jaj? - Nescafe - 16-08-2015 13:38

Z tego co się orientuję to Arek jest na urlopie do 18 sierpnia, być może to on musi Cię pod niego podpiąć, bo wątpię żeby mentorzy mieli dostęp do jakiegoś panelu czy coś.


RE: Zakładka "Mentorzy" zrobiona dla jaj? - polskikit01 - 02-09-2015 19:34

Nie polecam sie zapisywac . Nic nie pisza ino o spamie na fb co kazdy wie

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


RE: Zakładka "Mentorzy" zrobiona dla jaj? - Ando - 02-09-2015 23:03

To chyba jest zrobione tylko po to żeby oddawać 20% czy tam ileś z zarobków dla swojego MENTORA. Jerk2


RE: Zakładka "Mentorzy" zrobiona dla jaj? - Begrezen - 02-09-2015 23:09

eee tam 5 dni to jeszcze nic, jak ja w wakacje złożyłem do nich podanie, to czekałem ze 3 tygodnie jak nie więcej, tylko po to, by po tym czasie dowiedzieć się, że mentor łaskawie odrzucił podanie xD pewnie czekałbym wieczność gdybym im tam nie napisał w temacie i się nie upominał beka
jeśli ci życie miłe, albo czas cenny to szukaj czegokolwiek innego, na forum masz poradniki, coś kombinuj, ucz się Tongue

a co do tych 72 h na rozpatrzenie podania, to jak dla mnie to literówka, bo bardziej by pasowało 72 dni Sex


RE: Zakładka "Mentorzy" zrobiona dla jaj? - Leadmore - 03-09-2015 08:32

Jeżeli mentor nie odpowie w przeciągu 72h piszcie do mnie i postaram się ich zmotywować. Mentor też człowiek, ma swoje życie i czasem może coś przegapić. Przepraszam w ich imieniu za opóźnienia w akceptacji/odrzucaniu zgłoszenia.