Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sierpniowy restock! + Informacje! :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: Sierpniowy restock! + Informacje! :) (/Temat-Sierpniowy-restock-Informacje-119555)



Sierpniowy restock! + Informacje! :) - FireGifts.pl - 15-08-2015 10:00

29 sierpnia odbędzie się kolejny restock, na którym do zgarnięcia będzie kilka naprawdę ciekawych nagród! Wykorzystaliśmy Wasze propozycje, jak wcześniej zapowiadaliśmy i do wygrania będzie m.in. dron! Smile

Powoli łapiemy wiatr w żagle! Kończymy nową wersję strony FireGifts.pl, na której pojawi się kilka nowości! Często o to pytacie - sprawa z drugim filarem zostanie rozwiązana w inny sposób, już niedługo wszystkiego się dowiecie! Smile

W nadchodzącym tygodniu wyślemy również 90 % wszystkich nagród z ostatnich dwóch restocków i wszystkich aukcji! Jednak należy podkreślić, że dużą część rzeczy wysyłaliśmy na bieżąco i nie mamy aż tak dużych zaległości. Także już niedługo paczki, listy trafią do Waszych rąk! Smile

Naszym celem jest skrócić czas wysyłki do 7-10 dni, dlatego już teraz zamawiamy przedmioty z wyprzedzeniem. Smile

Zespół FireGifts.pl


RE: Sierpniowy restock! + Informacje! :) - xavi512 - 15-08-2015 12:56

Wszystko idzie w dobrym kierunku. Cieszy szybka wysyłka. Lista nagród już ostateczna czy coś jeszcze nowego będzie?


RE: Sierpniowy restock! + Informacje! :) - Zordi - 15-08-2015 15:05

Moglibyście jeszcze pisać kiedy dana nagroda jest wysyłana do danego użytkownika np jakieś info na e-mail, że nagroda została zrealizowana i wysłana Big Grin!


RE: Sierpniowy restock! + Informacje! :) - haha40027 - 21-08-2015 08:41

Fajnie byłoby też, gdybyście gdzieś na FG albo na forum dali zakładkę unboxing lub też(jeśli chodzi o forum) stworzyli temat i wypisali co i jak zrobić(oraz ile pkt za daną czynność się zdobywa) - mam na myśli unboxing.
Widziałem ostatnio wiele osób o to pytało, nie każdy wie o wszystkim, a dobrze byłoby dla użytkowników 'wycisnąć' jak najwięcej pkt z takiego unboxingu Smile


RE: Sierpniowy restock! + Informacje! :) - Matheo249 - 21-08-2015 10:45

(21-08-2015 08:41)haha40027 napisał(a):  Fajnie byłoby też, gdybyście gdzieś na FG albo na forum dali zakładkę unboxing lub też(jeśli chodzi o forum) stworzyli temat i wypisali co i jak zrobić(oraz ile pkt za daną czynność się zdobywa) - mam na myśli unboxing.
Widziałem ostatnio wiele osób o to pytało, nie każdy wie o wszystkim, a dobrze byłoby dla użytkowników 'wycisnąć' jak najwięcej pkt z takiego unboxingu Smile

Co do ilości punktów za unboxing to wszystko jest opisane w tym temacie na forum FG Tongue

http://firegifts.pl/forum/showthread.php?tid=115


RE: Sierpniowy restock! + Informacje! :) - Zordi - 29-08-2015 02:02

możecie wprowadzić jakieś przypomnienie na tela dla kont FirePRemium smsem za dodatkowe 3zł godzinę przed resem Big Grin


Bo ludzie chcą się zabawić ostatnim tygodniem wakcji a tu restock i jeszcze w sobotę Big Grin I taka ciekawa nagroda bo dron! Big Grin I dylemat ;/ Angry


RE: Sierpniowy restock! + Informacje! :) - MaXimuS007 - 31-08-2015 19:49

(29-08-2015 02:02)Zordi napisał(a):  możecie wprowadzić jakieś przypomnienie na tela dla kont FirePRemium smsem za dodatkowe 3zł godzinę przed resem Big Grin


Bo ludzie chcą się zabawić ostatnim tygodniem wakcji a tu restock i jeszcze w sobotę Big Grin I taka ciekawa nagroda bo dron! Big Grin I dylemat ;/ Angry
Ja tam wybrałem melanż, a nagrodę zawsze można zdobyć z poziomu telefonu, jak jeszcze nie jesteś na tyle pijany, żeby nie ogarniać co robisz. Tongue Byle mieć dostęp do internetu, ale w tych czasach większość ma dostęp do mobilnego, więc to jakiś większy problem nie jest. Tongue


RE: Sierpniowy restock! + Informacje! :) - Zordi - 03-09-2015 23:28

No to teraz wysyłka już w następnym tygodniu Smile?