Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przegrałem życie. Co teraz? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Przegrałem życie. Co teraz? (/Temat-Przegralem-zycie-Co-teraz-119532)



Przegrałem życie. Co teraz? - gieldowiec - 14-08-2015 18:54

BIK mam zapieprzony. Mam łącznie 6500zł w chwilówkach (5 różnych firm).
Jak to teraz załatwić ? Czy dostane na spłatę tego jakiś kredyt ? Mam teraz w poniedziałek podpisać umowę na dwa lata i zarobki średnie mam 1700zł netto.
Czy jakikolwiek bank czy inna instytuacja mi pomoże ? Mam gdzieś szansę ?
Do tego 2000zł mam do oddania na karcie kredytowej ale kwoty minimalne miesięcznie to 75zł więc to mnie mało interesuje.


RE: Przegrałem życie. Co teraz? - Roxi5017 - 14-08-2015 18:55

Trzeba było pożyczek nie brać, komornik Ci na wypłatę teraz siądzie i tyle Wink


RE: Przegrałem życie. Co teraz? - prelude - 14-08-2015 19:03

kredytowke masz tylko na 2 klocki?

6,5 to teoretycznie nieduża kwota... jak masz długo konto w banku i tam wchodzi co miesiac pensja to może bank da Ci odnawialny na koncie? albo pogadaj o normalnym kredycie w bankach (oczywiscie jesli Twoje zarobki to stała umowa o prace..).


RE: Przegrałem życie. Co teraz? - mikuss - 14-08-2015 19:10

(14-08-2015 19:03)prelude napisał(a):  kredytowke masz tylko na 2 klocki?

6,5 to teoretycznie nieduża kwota... jak masz długo konto w banku i tam wchodzi co miesiac pensja to może bank da Ci odnawialny na koncie? albo pogadaj o normalnym kredycie w bankach (oczywiscie jesli Twoje zarobki to stała umowa o prace..).

jeśli ma zapaprany BIK to nie dostanie nic od banku także masz chłopie poroblem
jak chwilówki zgodzą się na restrukturyzację a nie jest to jeszcze na windykację to powiedzmy rata 300-400 zł miesięcznie i będziesz w kilkanaście miesięcy na czysto, a jak jest w windykacji no to kwoty mogą być wyższe jeśli pójdziesz na ugodę z nimi a jak już u komornika to zajmie ci część pensji i dopóki nie spłacisz z tych 1700 netto wiele widział nie będziesz