Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
youtube co i jak? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: youtube co i jak? (/Temat-youtube-co-i-jak-119504)



youtube co i jak? - danielek654 - 14-08-2015 14:16

Witam.
Chciałem was zapytać o zdanie. Z racji tego, że całe moje doświadczenie odnośnie pracy w necie to subsms, proszę o odpowiedź kogoś, kto zna się na youtube lepiej niż ja. Wpadłem na pewien pomysł. Chciałem założyć kanał, na którym publikowałbym filmiki na rozmaite tematy, pomagające w życiu codziennym, poradniki do gier i inne rozmaite rzeczy. Cel takiego kanału to byłby oczywiście zarobek, z reklam youtube. Przechodząc do sedna. Jak mają się zarobki na youtube za wyświetlenia reklam np. z Polski+ czy jest sens robienia czegoś takiego, jako rodzaj pewnego automatu. Z góry dzięki za pomoc, każdy pomocny komentarz nagrodzę reputem Smile . Z góry dzięki.


RE: youtube co i jak? - WujRock - 14-08-2015 14:33

Jeżeli chodzi o zarobki są one dosyć słabe za polskie wyświetlenia reklam, lecz jeżeli wiesz, że twoje filmiki będą robiły spore wyświetlenia, bądź będzie ich dużo to nie jest tak źle Wink Zarobek z yt to nie tylko zarobek z reklam. Jak rozwiniesz kanał warto nawiązać współpracę z jakimiś firmami, bądź po prostu używać różnych reflinków(nie mówie tu tylko o grach).
Dam Ci radę, rób wszystko starannie od początku, i jeżeli zaczniesz jeden kanał to zajmij się nim porządnie zamiast otwierać już drugi. A o jaki automat Ci chodzi? Powodzenia życze Wink


RE: youtube co i jak? - danielek654 - 14-08-2015 15:00

Oczywiście rozumiem, że filmiki powinny być profesjonalnie wykonane. Chodzi mi natomiast o stworzenie kanału, który nie będzie miał konkretnego targetu, będę wrzucał interesujące filmiki, które będą generowały wyświetlenia. Jeśli pytanie o automat. Chodzi o to, że po wrzuceniu powiedzmy 1000 filmików kanał będzie generował duży zysk z reklam na tych właśnie filmikach. I dzięki za odpowiedź Wink


RE: youtube co i jak? - WujRock - 14-08-2015 15:06

Dokładnie tak.
Jeżeli będziesz wytrwale wrzucał filmiki o bardzo dobrej jakości, dobrze otagowane, najlepiej podpromować każdy(na początku musisz mocno promować), dodatkowo dorzucić jakieś linki, np g2a jeżeli chodzi o gry (tu nie musisz nawet wypłacać, jeżeli grasz w gry, to se hajs na gry wymienisz) czy jakiś reff do ceneo itd. Jeżeli będziesz wytrwale i dobrze to robił, oraz nie łamał praw autorskich, gwarantuje Ci, że oprócz tego, że dobrze zarobisz, będziesz dumny z tego kanału i z twojej twórczości Wink Zrób sobie jakiś plan wrzucania regularnie filmików i będzie dobrze Wink Jak zrobisz kanał podlinkuj mi na pw, bo chcę zobaczyć jak Ci idzie Tongue