Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uważajcie na serwis właściciel LucreLab - Wylicytuj.to ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Uważajcie na serwis właściciel LucreLab - Wylicytuj.to ! (/Temat-Uwazajcie-na-serwis-wlasciciel-LucreLab-Wylicytuj-to-119491)



Uważajcie na serwis właściciel LucreLab - Wylicytuj.to ! - supercola - 14-08-2015 10:24

Witam,
Chciałbym wam opisać nowy serwis Wylicytuj.to jako nowy serwis LucreLab, który jest TOTALNYM OSZUSTWEM Smile Zacznijmy od tego, że po wejściu na http://wylicytuj.to/ - pokażą nam się różne cenny przedmiotów, licytacje ... Zostawcie stronę na dłużej iii co ? Nikt nie licytuje, tak Smile Ten, który licytował to wygrywa od razu, nikt się na to nie rzuca, bo nie ma użytkowników. Jak to wygląda jak MY wejdziemy ? Zaczynają licytować sztuczne BOTY, które podbijają dopóki nie odpuścimy Smile Jak można się domyślić nikt nigdy tam nie wygrywa, a szczególnie możemy to teraz zobaczyć. Straciłem 5zł, przetestowałem na paru aukcjach i jest na każdej to samo, jak nikt nie licytuje to wygrywa BOT Smile Nie wiem gdzie to zgłosić, ale może ktoś się tym zajmie .. Pozdrawiam i uważajcie.


RE: Uważajcie na serwis właściciel LucreLab - Wylicytuj.to ! - ClassAxion - 14-08-2015 10:28

Logiczne że każda tego typu stronka tak będzie robił no bo czemu by mieli sprzedać laptopa wartego 2kzł za 20 groszy? Idea


RE: Uważajcie na serwis właściciel LucreLab - Wylicytuj.to ! - supercola - 14-08-2015 10:32

(14-08-2015 10:28)ClassAxion napisał(a):  Logiczne że każda tego typu stronka tak będzie robił no bo czemu by mieli sprzedać laptopa wartego 2kzł za 20 groszy? Idea

Na za10groszy wygrywałem tanio przedmioty i jakoś bardziej wiarygodnie mi to wyglądało Wink Tutaj jako, że nowy serwis to tylko BOTY Smile Ale to nie jest zgodne z prawem, prawda ? Smile


RE: Uważajcie na serwis właściciel LucreLab - Wylicytuj.to ! - kariolmax - 14-08-2015 10:32

@[supercola] Dobrze Ty się czujesz? Na takich serwisach jeszcze nikt nie wygrał bo to przecież jest niemożliwe np. dlatego że 50% zarobków z pakietów oddają poprzez program partnerski. Idea

edit: Wylicytuj. to może być zarejestrowany w Cyprze jak np. stare tanieaukcje, wtedy nic nie zdziałasz ...


RE: Uważajcie na serwis właściciel LucreLab - Wylicytuj.to ! - supercola - 14-08-2015 10:39

(14-08-2015 10:32)kariolmax napisał(a):  @[supercola] Dobrze Ty się czujesz? Na takich serwisach jeszcze nikt nie wygrał bo to przecież jest niemożliwe np. dlatego że 50% zarobków z pakietów oddają poprzez program partnerski. Idea

edit: Wylicytuj. to może być zarejestrowany w Cyprze jak np. stare tanieaukcje, wtedy nic nie zdziałasz ...

Nikt ? To Ja, Moi znajomi to jest nikt ? Na za10groszy głównie Smile Szczególnie jak były aukcje Junior to się opłacało Smile


RE: Uważajcie na serwis właściciel LucreLab - Wylicytuj.to ! - kariolmax - 14-08-2015 10:42

Chodzi mi o serwisy mniej popularne, reklamowane np. na tym forum jako możliwość zarobku, za10groszy jest legalne, oficjalne i dlatego da się tam coś wygrać.


RE: Uważajcie na serwis właściciel LucreLab - Wylicytuj.to ! - Aseciorr - 14-08-2015 10:49

Chyba nie myślałeś ze na każdej aukcji zgarniesz przedmiot za 5zl o wartości 2000


RE: Uważajcie na serwis właściciel LucreLab - Wylicytuj.to ! - aero2 - 14-08-2015 10:53

Tego typu serwisy są zrobione pod dojenie ludzi z kasy a nie wygrywanie.
Jak chcesz licytować i wygrać to robisz to na Allegro a nie na takich stronach.


RE: Uważajcie na serwis właściciel LucreLab - Wylicytuj.to ! - supercola - 14-08-2015 10:58

(14-08-2015 10:49)Aseciorr napisał(a):  Chyba nie myślałeś ze na każdej aukcji zgarniesz przedmiot za 5zl o wartości 2000
Nie Smile Testowałem czy na każdej aukcji jest ustawiony bot Smile


Uważajcie na serwis właściciel LucreLab - Wylicytuj.to ! - Roben - 14-08-2015 11:42

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.