Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co zrobić z kasą z telefonu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Co zrobić z kasą z telefonu? (/Temat-Co-zrobic-z-kasa-z-telefonu-119479)

Strony: 1 2


Co zrobić z kasą z telefonu? - MaLiN - 13-08-2015 23:10

Mam obecnie 30 zł na telefonie + 123zł na skarbonce w Orange i niedługo będę przenosił numer do innej sieci. Z stąd takie pytanie, jak jeszcze mógłbym wykorzystać tą kasę? Nie lubię jak coś się niepotrzebnie mi marnuje Wink

Konkurs sms raczej odpadają, bo później tylko będą przychodzić mi spam sms, a wolałbym tego uniknąć, bo numer u operatora będę miał taki sam. Może ktoś z Was zna jakieś stronki albo co często jest spotykane - stacje radiowe/telewizyjne, w których można coś wygrać dzwoniąc pod ich numer.

Wróżby od Macieja i tego typu rzeczy odpadają Tongue

Z góry dziękuje za propozycje <3 jak wygram, to się podzielę z pomysłodawcą Lol


RE: Co zrobić z kasą z telefonu? - DzejkobPL - 13-08-2015 23:24

Wysyłaj smsy premium na FireSubie lub HotCashu ewentualnie na innym cudzie. Lol

Czy środki ze skarbonki można wykorzystać na połączenia premium / smsy premium / suby?
Bo wydaje mi się, że nie. :/


Na RadioZet / RMF FM poluj na konkursy. Smile

• Wysłane z telefonu. •


RE: Co zrobić z kasą z telefonu? - MaLiN - 13-08-2015 23:29

Kasę ze skarbonki z tego co wiem, można przelać na konto główne. Suby odpadają Wink

Poszukałbym takich mało znanych stacji radiowych, gdzie często rano są konkursy, w których x pierwszych osób, które zadzwonią do nich coś wygrywają Idea

Jednak gdzie ich poszukać?


RE: Co zrobić z kasą z telefonu? - Kickster - 13-08-2015 23:49

Na trafisz.com zaloz konto i wejdz pp, tam.za smsa.daja Ci 50%

zaloz drugie konto na incognito ze swojego refa i wysylaj smsy, polowa Ci sie wroci Tongue A moze jeszcze cos wylicytujesz impreza


RE: Co zrobić z kasą z telefonu? - twardy - 14-08-2015 00:24

Zawsze mozesz zadzwonic do jakiejs panienki co Ci posapie przez telefon Jerk2
A tak bardziej serio to albo sprzedaz smsow premium albo waluty na minthost mi tylko przychodzi na mysl.


RE: Co zrobić z kasą z telefonu? - rachman - 14-08-2015 00:44

Cytat:Wróżby od Macieja i tego typu rzeczy odpadają
Hm a może jednak właśnie on by Ci przewidział gdzie zadzwonić by wygrać Wink Nie odbieraj sobie szansy hehe

Też szukam sposobu na wydanie kasy i do podanych tu to jeszcze mogę dodać reklamy w np. sejfik (tylko wybierz wyświetlanie banera od kliknięcia liczone, droższe ale skuteczniejsze) czy podobnych stronach jak chcesz złapać poleconych. Można też na serwisach ogłoszeniowych podbijać ogłoszenia jak coś masz wartego podbicia i się zwróci.


RE: Co zrobić z kasą z telefonu? - kariolmax - 14-08-2015 01:03

Mln weź smsy premium, nie będziesz miał żadnego spamu, a jest to najlepsza metoda, sam tak robiłem na głównym numerze. Smile


RE: Co zrobić z kasą z telefonu? - MaLiN - 14-08-2015 11:39

(14-08-2015 00:44)rachman napisał(a):  Też szukam sposobu na wydanie kasy i do podanych tu to jeszcze mogę dodać reklamy w np. sejfik (tylko wybierz wyświetlanie banera od kliknięcia liczone, droższe ale skuteczniejsze) czy podobnych stronach jak chcesz złapać poleconych. Można też na serwisach ogłoszeniowych podbijać ogłoszenia jak coś masz wartego podbicia i się zwróci.

Ale tam sama aktywacja sms to kwota ok 20zł Rolleyes - odpada

(14-08-2015 01:03)kariolmax napisał(a):  Mln weź smsy premium, nie będziesz miał żadnego spamu, a jest to najlepsza metoda, sam tak robiłem na głównym numerze. Smile

@[kariolmax] - a jaki serwis byś polecał, bo akurat nigdy się w to nie bawiłem Tongue


RE: Co zrobić z kasą z telefonu? - kariolmax - 14-08-2015 11:44

Polecam firesub, jeśli możesz to dałbym Ci refa - masz pewność że całą kwotę bez żadnych cięć "zarobisz" i bezproblemowo wypłacisz Smile


RE: Co zrobić z kasą z telefonu? - rayden - 14-08-2015 19:47

Może spróbuj z krzyżówkami? Smile Czasem są ciekawe nagrody do wygarnia, a szanse są chyba dość spore Lol