Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ktoś Mentoruje? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ktoś Mentoruje? (/Temat-Ktos-Mentoruje-119417)



Ktoś Mentoruje? - Swiraczek - 12-08-2015 23:41

Dobry Wieczór,

Mam na imię Arek, przejdę do rzeczy poszukuje od pewnego czasu jakiegoś patentu na zarabianie w internecie,
spróbowałem wielu możliwości lecz bez skutecznie bądź bez udatnie, iż w końcu sam się zastanawiałem czy robię to dobrze,
czy jak dam to co mam czy osiągnę więcej - a może to nie jest TO znajdę coś innego.
I tak oto zostałem bez koncepcji, kreatywności w internetowym biznesie, poszukuje Mentora który poprowadziłby mnie w temacie rzeka.
Wiem, że są ludzie którzy mentorują za procent i do was Mentorzy apeluję czekam właśnie na Ciebie!
Doświadczenie w zarabianiu w internecie nie posiadam.
Za to mam w sobie ducha walki, ambicje, chęci do robienia czegoś, co więcej osiągnięcia celów bo jeśli się da to naprawdę zrobię wszystko poświecę się w stu procentach, aby "osiągnąć coś z niczego".
Bo to jest progres w życiu, błędem życiowym jest trzymanie się czegoś rękoma i nogami łudzenie się, że będzie lepiej niż "zrobić coś z niczego".
Krok po kroku osiągniemy wszyscy swoje cele.
Pozdrawiam.
-
Kontakt GG: 6331313
PW


RE: Ktoś Mentoruje? - Kickster - 13-08-2015 06:27

Moge pomoc w shorte.st Wink


RE: Ktoś Mentoruje? - Swiraczek - 13-08-2015 17:36

@Kickster
Odezwę się na PW.

@
Dalej poszukuje kogoś ogarniętego i uczącego.


Ktoś Mentoruje? - surfer0700 - 13-08-2015 17:38

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.