Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od zera do CBR-a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Od zera do CBR-a (/Temat-Od-zera-do-CBR-a-119414)

Strony: 1 2 3 4


RE: Od zera do CBR-a - full2000 - 16-08-2015 09:54

Świetny dziennik, mam podobne cele. Powodzenia!Smile


RE: Od zera do CBR-a - paweuq - 16-08-2015 20:04

Widzę że dziś o 10 ładnie Ci wpadło Big Grin


RE: Od zera do CBR-a - milosz998 - 16-08-2015 22:23

Nie no xD Ogień Big Grin

Mogę obrazek dodać na wykop? xD


RE: Od zera do CBR-a - przemo2741 - 17-08-2015 20:55

(16-08-2015 22:23)milosz998 napisał(a):  Nie no xD Ogień Big Grin

Mogę obrazek dodać na wykop? xD

a proszę bardzo Smile

Co dzisiaj zrobiłem?
Ładnie dzisiaj kupują moi klienciSmile Zainwestowałem znowu w przedmioty więc mało ale na plus. Myślę, nad nauką programowania w jakimś języku chociaż podstawy, żeby sobie prostego bota ogarnąć Smile Dużo osób pyta się o płatność przez psc też chyba to wprowadzę.


Zarobione 51/3500 zł do pierwszego celu.



RE: Od zera do CBR-a - paweuq - 18-08-2015 14:06

Może w szablon warto zainwestować? Sprzedaż wyglądała by bardziej profesionalnie Tongue


RE: Od zera do CBR-a - przemo2741 - 20-08-2015 20:01

(18-08-2015 14:06)paweuq napisał(a):  Może w szablon warto zainwestować? Sprzedaż wyglądała by bardziej profesionalnie Tongue

ale to w następnej aukcji już Smile

Co zrobiłem?
Wprowadzenie płatności metodą PaySafeCard i pierwsze wpłaty, dalsze uzupełnianie magazynu oraz wejście w g2a. Szukam na razie miejsca do spamowania. Aktywowałem też ZIP w NFZ Tongue Wiem, że już po drodze mam kolejny wydatek tj kurs na pojazdy uprzywilejowane ale na to mam już odłożony grosz z internetowego handlu walutami.


Pogotowie (wczoraj):
Masakryczny dzień 12 wyjazdów, w tym 2 NZK, w tym 1 u trzylatka. Zabrany przez helikopter. Po powrocie do domu padłem jak nieżywy.


Zarobione 71/3500zł do pierwszego celu.



RE: Od zera do CBR-a - whoami - 20-08-2015 21:17

ZIP w NFZ Jerk2
[Obrazek: 2e63c93904725ab4df9ebecf8776d4d6.jpg]

Śledzę Big Grin


RE: Od zera do CBR-a - przemo2741 - 22-08-2015 18:58

co zrobiłem?
a dzisiaj wpadła taka gratka, otóż zadzwoniła do mnie ciocia i powiedziała
"synek, masz hak w samochodzie ?
mam, a co?
ano zboża mam, tyle leży, nie ma komu zawieźć aż mi szkoda jest. Jak ogarniesz, co sprzedaż twoje pasuje?"
i tak oto ogarnąłem na szybkości przyczepkę wywiozłem zboże i zarobiłem 424zł, które też doliczam do rachunku Smile
Na allegro dzisiaj ładnie 52 zł jednak odliczam wszystkie wydatki związane z aukcją i wychodzi 96 zł + małe skromne 1€ z g2a z 3h spamu


Zarobione 520/3500zł do pierwszego celu.



RE: Od zera do CBR-a - Okazzi - 23-08-2015 14:10

Hah, jak widać pieniądze są wszędzie tylko trzeba je umieć znaleźć. Wpadła Ci bardzo ładna sumka z tej sprzedaży. Życzę powodzenia i jak największych kokosów Big Grin


RE: Od zera do CBR-a - przemo2741 - 27-08-2015 22:38

dawno nie pisałem z powodu dużej ilości dyżurów

a więc tak aukcja zakończyła się wczoraj, jutro ją wznawiam a o to zarobek bez odliczenia kosztów:

[Obrazek: hajs.jpg]

+ płatności bezpośrednio na konto + psc


po odliczeniu prowizji allegro oraz innych dupereli wychodzi 120 zł na czysto, można było wyciągnoąć więcej (co mam zamiar zrobić w następnej aukcji Big Grin). Byłem świeży w handlu tym towarem i nie ogarnąłem nawet połowa przedmiotów nie była spredana ale cóż, ważne, że jest zysk Smile Nie dopisuje tych pieniędzy bo pewnie je przebaluje przez weekend albo kupię dietę i plan treningowy, zobaczymy co weźmie górę.

A jaki mam plan, żeby rozwalić konkurencję teraz? Prosty, wprowadzić różne metody płatności od przelewu tradycyjnego przez psc i paypal po płatność ciałem od ładnych klientek ;p