Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe próbki słodzika Truvia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowe próbki słodzika Truvia (/Temat-Darmowe-probki-slodzika-Truvia-119385)



Darmowe próbki słodzika Truvia - Marakuja - 12-08-2015 15:29

Trwa promocja producenta słodzika Truvia, w której można zamówić darmowe próbki i przekonać się na własnej skórze o zaletach alternatywnych rodzajów „cukru”.

Słodzik Truvia w 99.5% składa się z erytrytolu (jest to alkohol cukrowy) i 0.5% rebianu, ekstraktu z rośliny stewia. Formalnie jest wykonany ze stewii, ale nie jest w istocie rzeczy tym samym co stewia. Zawiera 0 kalorii i nie wykazuje wpływu na poziom cukru we krwi. Dlatego też jest doskonałym zamiennikiem dla cukru w diecie osób chorych na cukrzycę.

Słodzik Truvia pojawił się w sprzedaży w 2012 roku. Truvia została opracowana przez takie firmy jak Coca-Cola i Cargill. W Polsce nie jest zbyt popularna, ale na zachodzie jest coraz to bardziej powszechniejsza.

Wiele osób ma obawy przed stosowaniem nowoczesnych słodzików. Jak pokazują najnowsze badania – słodziki, jak i sama stewia są w pełni bezpieczne. Bohater dzisiejszego wpisu, słodzik Truvia został przebadany przez FDA. Organizacja ta zatwierdziła status GRAS dla słodzika Truvia. GRAS to czyste substancje słodzące otrzymane ze stewii.

Cena pełnowartościowego produktu Truvia 150g to ok. 20 PLN. Słodzik Truvia można zakupić także w Polsce, aczkolwiek by go znaleźć trzeba na to poświęcić trochę czasu.

Aby zamówić darmowe próbki słodzika należy przejść na stronę producenta Truvii oraz wypełnić formularz. Należy podać w nim swoje dane adresowe oraz wpisać kraj wysyłki (Poland). Formularz zawiera także krótką ankietę dotyczącą tego skąd dowiedzieliśmy się o słodziku, tego do czego zamierzamy go używać oraz w jakim celu chcemy słodzić Truvią.
Zamówione próbki zostaną dostarczone na adres wskazany w formularzu w ciągu 4-8 tygodni.

DARMOWY SŁODZIK



RE: Darmowe próbki słodzika Truvia - Mroczek - 12-08-2015 15:30

wysyłka też za darmo?

pytam dla pewności bo nic nie wiadomo.


RE: Darmowe próbki słodzika Truvia - Marakuja - 12-08-2015 17:57

tak nie ma co się bać Smile


RE: Darmowe próbki słodzika Truvia - Mercz - 12-08-2015 18:21

"Sorry! Your Request Was Not Submitted"


RE: Darmowe próbki słodzika Truvia - Marakuja - 12-08-2015 19:04

Musisz wypełnić wszystkie pola


RE: Darmowe próbki słodzika Truvia - tollusiek - 12-08-2015 19:11

(12-08-2015 18:21)Mercz napisał(a):  "Sorry! Your Request Was Not Submitted"

Na samym dole masz dwie możliwości do zaznaczenia: akceptujesz regulamin i to drugie, musisz zaznaczyć oba. Próbowałem tylko z regulaminem i też miałem ten komunikat, zaznaczyłem dwie opcje i zaakceptowało.


RE: Darmowe próbki słodzika Truvia - Zordi - 12-08-2015 22:12

zamawiałem już z pół roku temu, nic nie dochodzi.


RE: Darmowe próbki słodzika Truvia - Ekasy - 13-08-2015 07:14

Ja tym razem odpuszczę, nie lubię słodzików.


RE: Darmowe próbki słodzika Truvia - bimbam - 13-08-2015 16:54

MARAKUJA JAK KOPIUJESZ 1:1 TREŚCI Z MOJEGO BLOGA TO CHOCIAŻ PODAJ ŹRÓDŁO BO INACZEJ TO STRASZNE SKUR...ŃSTWO I CHAMSTWO.


Proszę moderatora i admina o reakcję - oto dowód http://zakupersi.com/promocja/darmowe-probki-slodzika-truvia/


Darmowe próbki słodzika Truvia - Roben - 14-08-2015 11:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.