Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie wypłacają pięniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Nie wypłacają pięniędzy (/Temat-Nie-wyplacaja-pieniedzy-119381)

Strony: 1 2


Nie wypłacają pięniędzy - eloelo997 - 12-08-2015 14:33

Witam 4 sierpnia zleciłem przelew "54zł" wypłatą expresową -10% *48,6) minęło 8 dni i dalej nie dostałem pieniędzy wysłałem im nawet ten plik co jest do pobrania na leadmore oraz screen z mojego konta bankowego i dalej są jakieś problemy z wypłatą


RE: Nie wypłacają pięniędzy - Majka - 12-08-2015 14:37

Napisz na jaki adres meilowy wysłałeś im rachunek?


RE: Nie wypłacają pięniędzy - eloelo997 - 12-08-2015 14:48

[email protected]


RE: Nie wypłacają pięniędzy - Majka - 12-08-2015 14:51

A napisali Ci jakieś info? Wyślij im zapytanie poprzez kontakt na stronie serwisu.


RE: Nie wypłacają pięniędzy - wojtekmi12 - 12-08-2015 17:49

Ten plik jest podstawą. Pierwsze co to musisz go wysłać. Sprawdź dokładnie info dot.konta bankowego w profilu.
No i mogą mieć też jakieś podejrzenia co do jakości leadów.
Ja wypłacilem w poniedziałek i we wtorek wszystko było.


RE: Nie wypłacają pięniędzy - paei - 12-08-2015 18:35

Do scamu z nimi!


RE: Nie wypłacają pięniędzy - BNK - 13-08-2015 07:06

1. A napisałeś do nich maila? Płatności obsługuje człowiek, który mógł się po prostu pomylić,
2. Pamiętaj, że w temacie maila musi znajdować się Twój adres,
3. Jeżeli nabijałeś sam leady, to możesz pomarzyć o kasie,
4. Ja wypłatę ekspresową wysłaną w poniedziałek 10.08 o 4 rano dostałem tego samego dnia, czyli to pojedynczy przypadek. Nie czekaj, tylko pisz maila do nich (nie wiem jak z odpowiadaniem, bo Arek jest na urlopie).


RE: Nie wypłacają pięniędzy - Lotheo - 13-08-2015 09:26

(12-08-2015 14:33)eloelo997 napisał(a):  Witam 4 sierpnia zleciłem przelew "54zł" wypłatą expresową -10% *48,6) minęło 8 dni i dalej nie dostałem pieniędzy wysłałem im nawet ten plik co jest do pobrania na leadmore oraz screen z mojego konta bankowego i dalej są jakieś problemy z wypłatą

Dlaczego nie napisałeś podstawy odnośnie tego, jaki status posiada wypłata na Twoim koncie?


RE: Nie wypłacają pięniędzy - MonikaLeadmore - 14-08-2015 10:14

eloelo997:
- zlecił wypłatę 3 a nie 4 sierpnia
- początkowo nie chciał dosłać rachunku, twierdząc, że mamy mu wypłatę zrealizować na konto bez żadnych danych
- rachunek dosłał dopiero po kilku upomnieniach mailowych - 9 sierpnia
- na przesłanym rachunku są inne dane, niż te, które partner podawał w korespondencji z nami, w związku z czym osoba podlega weryfikacji.

Na chwilę obecną od 10 sierpnia partner nie odpowiada już na maile.

Sytuacja jest prosta, trzeba tylko chcieć ją rozwiązać Wink.


RE: Nie wypłacają pięniędzy - badi1992 - 14-08-2015 11:42

Wiesz co eloelo997 ? Proponuje Ci najpierw nauczyć się podpisywać tematy na forum a nie już z góry zakładasz, że LM nie wypłaca kasy i "Do scamu z nimi!"

Dojrzały człowiek nie rozwiązuje tak problemów tylko się pyta dlaczego nie ma jeszcze pieniędzy na koncie, może coś się stało, może nie mogą zrealizować wypłaty expresowej, a może tak jak Ty - nie dosłało się rachunku.

Kto pyta nie błądzi Tongue