Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ostatnia próba zostania milionerem! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ostatnia próba zostania milionerem! (/Temat-Ostatnia-proba-zostania-milionerem-119344)

Strony: 1 2 3 4


RE: Ostatnia próba zostania milionerem! - dawid161622 - 12-08-2015 13:02

Cytat:Jeśli teraz mi się nie uda to trudno - zostaje chu**wa praca na etacie w polskim gównie lub wyjazd za granicę i chu**wa praca na etacie w trochę mniejszym gównie. Tak czy inaczej jest to ostatnia wielka próba

Idź od razu na etat.


A tak serio
Jeżeli chcesz coś osiągnąć, a zakładasz że jak Ci się nie uda w ciągu tych 3 miesięcy to nie uda Ci się wcale, to jak Ty chcesz zostać milionerem? Zacznij wierzyć w siebie i w sukces, to wszystko pójdzie z górki. Nie mówię, że po 3 miesiącach, bo może to potrwać dłużej, a może krócej 2

Powodzenia Smile


RE: Ostatnia próba zostania milionerem! - Roxi5017 - 12-08-2015 13:09

(12-08-2015 12:51)dawkos23 napisał(a):  Wszystko rozumie, ale na regulamin też czasem można przymknąć oko, w końcu to nie przedszkole, a ostatnią rzeczą jaką chce to obrazić kogokolwiek, więc nie śmieję się z administracji, to są jaja tylko Smile Dzięki za życzenie powodzenia, przyda się jak...
(niestety % polecą) Wink

Nie, nie można przymknąć oka, jednemu da się większą swawolkę to drugi też będzie chciał. Porządek na forum musi być, więc regulamin zawsze obowiązuje każdego. Wink

@edit_down

Na prawdę uważasz, że nikogo nie obraziłeś w swych postach? "Komu tutaj trzeba zrobić laskę, żeby cofnęli te %" Np. to Wink Bez odbioru Tongue


RE: Ostatnia próba zostania milionerem! - dawkos23 - 12-08-2015 13:46

(12-08-2015 13:09)Roxi5017 napisał(a):  
(12-08-2015 12:51)dawkos23 napisał(a):  Wszystko rozumie, ale na regulamin też czasem można przymknąć oko, w końcu to nie przedszkole, a ostatnią rzeczą jaką chce to obrazić kogokolwiek, więc nie śmieję się z administracji, to są jaja tylko Smile Dzięki za życzenie powodzenia, przyda się jak...
(niestety % polecą) Wink

Nie, nie można przymknąć oka, jednemu da się większą swawolkę to drugi też będzie chciał. Porządek na forum musi być, więc regulamin zawsze obowiązuje każdego. Wink

Chodzi mi o to, że jak się nikogo nie obraża, a czytającym wręcz się to podoba, bo dziennik jest ciekawszy to nie ma w tym nic złego. Gorzej jakbym wyzywał kogoś od k... czy ch... Smile

To jest chyba znak zebym przestal z zarabianiem. Korzystam z Mozilli i wszystkie stronki otwieraja sie bez problemu oprocz mojej stronki mikroniszowej i zarabiam.com WTF? Tego posta pisze z Opery Smile


RE: Ostatnia próba zostania milionerem! - Kliko - 12-08-2015 14:39

(11-08-2015 16:39)mikuss napisał(a):  powodzenia życzę bo mówią, że pierwszy milion trzeba ukraść a ty chcesz zarobić Tongue

Cóż, premium smsy to naciąganie, czyli prawie jak kradzież.


RE: Ostatnia próba zostania milionerem! - LikeIt - 12-08-2015 16:01

(12-08-2015 13:46)dawkos23 napisał(a):  
(12-08-2015 13:09)Roxi5017 napisał(a):  
(12-08-2015 12:51)dawkos23 napisał(a):  Wszystko rozumie, ale na regulamin też czasem można przymknąć oko, w końcu to nie przedszkole, a ostatnią rzeczą jaką chce to obrazić kogokolwiek, więc nie śmieję się z administracji, to są jaja tylko Smile Dzięki za życzenie powodzenia, przyda się jak...
(niestety % polecą) Wink

Nie, nie można przymknąć oka, jednemu da się większą swawolkę to drugi też będzie chciał. Porządek na forum musi być, więc regulamin zawsze obowiązuje każdego. Wink

Chodzi mi o to, że jak się nikogo nie obraża, a czytającym wręcz się to podoba, bo dziennik jest ciekawszy to nie ma w tym nic złego. Gorzej jakbym wyzywał kogoś od k... czy ch... Smile

To jest chyba znak zebym przestal z zarabianiem. Korzystam z Mozilli i wszystkie stronki otwieraja sie bez problemu oprocz mojej stronki mikroniszowej i zarabiam.com WTF? Tego posta pisze z Opery Smile

Jeśli przeklinając chcesz zaimponować osobom, których nawet nie znasz to życzę Ci powodzenia Smile


RE: Ostatnia próba zostania milionerem! - dawkos23 - 12-08-2015 16:07

(12-08-2015 16:01)LikeIt napisał(a):  
(12-08-2015 13:46)dawkos23 napisał(a):  
(12-08-2015 13:09)Roxi5017 napisał(a):  
(12-08-2015 12:51)dawkos23 napisał(a):  Wszystko rozumie, ale na regulamin też czasem można przymknąć oko, w końcu to nie przedszkole, a ostatnią rzeczą jaką chce to obrazić kogokolwiek, więc nie śmieję się z administracji, to są jaja tylko Smile Dzięki za życzenie powodzenia, przyda się jak...
(niestety % polecą) Wink

Nie, nie można przymknąć oka, jednemu da się większą swawolkę to drugi też będzie chciał. Porządek na forum musi być, więc regulamin zawsze obowiązuje każdego. Wink

Chodzi mi o to, że jak się nikogo nie obraża, a czytającym wręcz się to podoba, bo dziennik jest ciekawszy to nie ma w tym nic złego. Gorzej jakbym wyzywał kogoś od k... czy ch... Smile

To jest chyba znak zebym przestal z zarabianiem. Korzystam z Mozilli i wszystkie stronki otwieraja sie bez problemu oprocz mojej stronki mikroniszowej i zarabiam.com WTF? Tego posta pisze z Opery Smile

Jeśli przeklinając chcesz zaimponować osobom, których nawet nie znasz to życzę Ci powodzenia Smile

Ziomek (tak, wiem, nie jestem Twoim ziomkiem pewnie - spodziewam się takiej odpowiedzi od ludzi bez dystansu), nie nadinterpretuj - nie chcę nikomu zaimponować, bo nie mam takiej potrzeby, mam w dupie czy komuś się podoba to, co robię czy nie. A przekleństwa to część naszej mowy i używane w ceach humorystycznych bez jakiegoś nadużywania wielkiego, a nie w celach obrażania itp. są, moim zdaniem, dopuszczalnym środkiem komunikacji. Więcej dystansu i niedopowiadania sobie własnych teorii, co ważniejsze.

OK, bo robi sięofftop, koniec dyskusjii o tym czy k..., ch... itp. są ładne czy też be.

Od teraz tylko o $ Wink


RE: Ostatnia próba zostania milionerem! - loryn222 - 12-08-2015 16:16

No wkońcu jakaś osoba k.... obeznana w rozmowach . Chętnie będę czytał twoje k.... Duże zarobki . Pozdro kolego


RE: Ostatnia próba zostania milionerem! - dawkos23 - 12-08-2015 16:31

(11-08-2015 22:30)Money. napisał(a):  W biznes host jest gotowy instalator Wordpressa Smile

Sorry, ale... gdzie? Smile


RE: Ostatnia próba zostania milionerem! - thomasward - 12-08-2015 17:09

Installatron Applications Installer

Tam masz WP i masę innych aplikacji do zarządzania treścią i nie tylko.


RE: Ostatnia próba zostania milionerem! - dawkos23 - 12-08-2015 23:03

Już był ten komunikat, żeby przenieść pliki do public html, a teraz wchodzę i takie coś
[Obrazek: 3sDtNg.jpg]
Tak jakby domena nie była zaparkowana na serwerze, ale jest. DNSy ustawione w panelu domen, domena dodana w cpanelu hostingu. Nic nie zmienialem i nagle taka zmiana komunikatu.

No jak ja się bede pol tygodnia pierdzielił z zainstalowaniem WP to pierwsze $ wpadna w koejnym dziesiecioeciu przy dobrych wiatrach (mam na mysli te pogodowe) Smile