Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ostatnia próba zostania milionerem! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ostatnia próba zostania milionerem! (/Temat-Ostatnia-proba-zostania-milionerem-119344)

Strony: 1 2 3 4


Ostatnia próba zostania milionerem! - dawkos23 - 11-08-2015 16:33

O mnie


Siema wszystkim, jestem Michał (tak wiem, nick jest mylacy, konto zakładałem z kumplem i dlatego tak wyszło), tematem zarabiania interesuje się gdzieś od roku, no właśnie - interesuje, bo zarobiłem przez ten czas może z 200 zł. Ale koniec opier***ania. Mam zamiar wziąć się na serio. Jeśli teraz mi się nie uda to trudno - zostaje chu**wa praca na etacie w polskim gównie lub wyjazd za granicę i chu**wa praca na etacie w trochę mniejszym gównie. Tak czy inaczej jest to ostatnia wielka próba.

Na czym mam zamiar zarabiać?


Nie, nie będą to hacki, rzygam tym, bo tutaj podjąłem najwięcej prób i potrzeba mi czegoś nowego. Mam zamiar zacząć zarabiać na subach. Mam w głowie kilka niszy, które mam nadzieję wystrzelą mocno niczym sperma po tygodniu bez masturbacji. Na razie skupię się na tym, właśnie złożyłem podanie do mentora na Leadmore i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Jeśli to będzie srednio szło spróbuje z CPA i sięcią Peerfly, bo jest podobno dobra dla początkujących. Jeśli suby będą szły dobrze i będę miał z tego jakiś już zysk to będę dalej je cisnął i jednocześnie wejdę do Peerfly.

Mam również ochotę zarabiać na reklamach AdSense na stronkach mikroniszowych i podpinać pod nie jakieś programy partnerskie Amazonu np.
Na ten moment bedę robił sobie jedną taką w międzyczasie zarabiania na subach, żeby zobaczyć z czym to się je.

I teraz jeśli suby wypalą i Peerfly tez to kasę z tego będę inwestował na kolejne stronki mikroniszowe. Dywersyfikacja zarobków ważna rzecz.

Tak wiem, plany są ambitne, ale trzeba wysoko sobie stawiać poprzeczkę tak żeby nawet sperma po miesiacu bez masturbacji do niej nie doleciała.

Tak więc na ten moment skupiam się na subach i w międzyczasie będę robił sobię te stronkę mikroniszową.

Co dzisiaj zrobiłem?


1. Wymyśliłem 2 nisze do subów.
2. Kupiłem domenę pod LP dla jednej z tych niszy.
3. Kupiłem domenę dla stronki mikroniszowej.
4. Podpiąłem te domeny pod hosting.
5. Zamówiłem 5 artów pod stronkę mikroniszową (tzn. to już miałem dużo wcześniej)

Życzcie mi powodzenia.
Aha, no i wszelkie rady i sugestie oczywiście mile widziane. Wink

Jako, że na razie nie będę ruszał z CPA tylk oz subami i jedną stronką mikroniszową zarobki będę przedstawiał w następującej formie:

DZISIEJSZE ZAROBKI:
SUB SMS: 0$
AdSense i PP: 0$



RE: Ostatnia próba zostania milionerem! - Bartek16611 - 11-08-2015 16:38

Powodzenia też jadę na subach, bo nie chce mi sie rypać na etacie xd


RE: Ostatnia próba zostania milionerem! - mikuss - 11-08-2015 16:39

powodzenia życzę bo mówią, że pierwszy milion trzeba ukraść a ty chcesz zarobić Tongue


RE: Ostatnia próba zostania milionerem! - zet01 - 11-08-2015 16:40

powodzenia,
p.s. pomysl nad stronka ze smiesznymi tekstami bo sie usmialem Smile


RE: Ostatnia próba zostania milionerem! - dawkos23 - 11-08-2015 16:48

Dzięki! zet01 - takich stronek jest dużo niczym spermy po półletnim celibacie (tak, porównania ze spermą są moimi ulubionymi, pewnie dlatego, że mi jej brakuje), więc myślę, że prędzej jakieś pieniądze zarobiłbym stając pod latarnią z moim paskudnym ryjem niż na takiej stronce. Wink

PS Wcale nie mam paskudnego ryja Wink


RE: Ostatnia próba zostania milionerem! - zet01 - 11-08-2015 16:51

buhahahaaaaaaabeka


RE: Ostatnia próba zostania milionerem! - full2000 - 11-08-2015 16:56

Dobry tekstJerk. Powodzenia, Tylko się nie poddawaj!! Never, never, never!


RE: Ostatnia próba zostania milionerem! - dawkos23 - 11-08-2015 17:25

Dzięki chłopaki, daje sobie 3 miesiące, a jak nie to ide na etacie zrobić laskę szefowi żeby podniosł ze 2 stówki pensji. Uczciwy deal - ja mu podnoszę wacka, on mi pensje, powinien na to pójść Smile

A tak na marginesie - gdzie zamawiacie angielskie teksty na swoje stronki? Tylko takie, które się trzymają kupy Smile


RE: Ostatnia próba zostania milionerem! - konrad123456789 - 11-08-2015 17:27

beka ahah
Powodzenia ziom !
Będę zaglądał, bo ciekawo-smieszny dziennik Big Grin


RE: Ostatnia próba zostania milionerem! - dawkos23 - 11-08-2015 21:07

Dzięki!

Wiecie oże czemu nie mogę wrzucić wordpressa do public html przez Filezille? Wyskakuje taki komunikat


I niby idzie, ale co jakis czas takie cos i kicha. Smile