Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
wypłata shorte.st - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: wypłata shorte.st (/Temat-wyplata-shorte-st-119318)

Strony: 1 2


wypłata shorte.st - wydra87 - 11-08-2015 08:43

Witam, wczoraj był 10 dzień miesiąca. Powinna być wypłata z shorte ja jednak niestety jej nie dostałem. Dodam tylko, że oczywiście mam minimalne wymagane 5 $. Wie ktoś o co chodzi?


RE: wypłata shorte.st - whoami - 11-08-2015 10:10

U mnie to samo, napisałem do supportu, jak odpiszą to dam znać.


RE: wypłata shorte.st - brozek123 - 11-08-2015 10:47

u mnie wypłata doszła Smile sprawdźcie paypal ' a Big Grin


RE: wypłata shorte.st - wydra87 - 11-08-2015 11:20

U mnie brak - w ogóle nie ubyło z shorte...


RE: wypłata shorte.st - mysc - 11-08-2015 11:33

Z shorte nie ubędzie tak szybko Smile Te statystyki aktualizują się z opóźnieniem - mi np. dopiero wczoraj się zaktualizowały po wypłacie która miała miejsce miesiąc temu.

Poczekajcie jeszcze dzisiaj na wypłatę i dopiero gdy nie dojdzie, napiszcie do supportu. Nie słyszałem jeszcze o przypadku niewypłacenia komuś pieniędzy w takim przypadku.
Nie ma co panikować, shorte płaci miesiąc w miesiąc.


RE: wypłata shorte.st - chomik3 - 11-08-2015 11:45

A w statach konta pisze Ci że wypłacono? Wypłacają w okolicach północy, mi doszła kasa normalnie.


RE: wypłata shorte.st - wydra87 - 11-08-2015 11:53

Aktualizacja - niby mam w shorte że wypłata gotowa. Jednak teraz pytanie kiedy ją puścili, bo jak mówicie że są opóźnienia w statach to mogli puścić wcześniej? 9 sierpnia zmieniałem adres e-mail na PP (oczywiście w Shorte także na ten co PP) i nie wiem czy oni puścili na stary czy na nowy. Na PayPalu kasy nie mam. A przechodzi kasa od nich od razu czy z opóźnieniem?


RE: wypłata shorte.st - mysc - 11-08-2015 13:58

Z tego co wiem, 10 jest wypłata - ale dane do niej pobierane są 9. Tak więc prawdopodobnie puścili na stary adres. Jeśli taki istnieje i jest Twój, to chyba masz do niego dostęp żeby sprawdzić ? Jeśli nie istnieje - napisz do nich i otrzymasz wypłatę na nowy adres. Natomiastj jeśli istnieje i nie jest Twój, to kiepsko tą sytuację widze :/


RE: wypłata shorte.st - Mation - 11-08-2015 14:32

Mi właśnie wypłacili


RE: wypłata shorte.st - wydra87 - 11-08-2015 15:14

(11-08-2015 13:58)mysc napisał(a):  Z tego co wiem, 10 jest wypłata - ale dane do niej pobierane są 9. Tak więc prawdopodobnie puścili na stary adres. Jeśli taki istnieje i jest Twój, to chyba masz do niego dostęp żeby sprawdzić ? Jeśli nie istnieje - napisz do nich i otrzymasz wypłatę na nowy adres. Natomiastj jeśli istnieje i nie jest Twój, to kiepsko tą sytuację widze :/

Dzięki kolego! Nie pomyślałem nawet żeby sprawdzić starego maila. Okazało się, że jeszcze tam wysłali wiadomość o przelewie. Teraz wystarczyło ten stary adres dodać jako dodatkowy do PP i już kasa jest ! Smile

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA!