Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wlasna strona internetowa po suby - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wlasna strona internetowa po suby (/Temat-Wlasna-strona-internetowa-po-suby-119302)



Wlasna strona internetowa po suby - QpiterQ - 10-08-2015 22:35

Witam wszystkich b. serdecznie!

Otóż chciałbym zrobić własny loading page który umieszcze na stronie internetowej, co prawda z zrobieniem strony nie bedzie problemu poniewaz zaplace webmasterowi lub po prostu poczytam i poogladam tematy o wordpressie Smile

Jednak nurtuje mnie jedno pytanie, co zrobić aby nie ponosic odpowiedzialnosci? Jakąs stopke trzeba dodać tak? Na dole, cena regulamin?

Chce aby strona była podobna do pewnego programu na hotcash - artykuły.pl, jednak chce dodac nowa szatę graficzna itd.

Poszukuje kogos kto pomoze mi w zamian za rejestracje z refa lub po prostu mogę zaplacic. Jednak mile widziana pomoc bez zadnych kosztownosci.

Pozdrawiam Tongue


RE: Wlasna strona internetowa po suby - Gremquen - 10-08-2015 22:47

Aby podpiąć własne SMSy bedzie to praktycznie niemozliwe bez posiadania działalnosci gospodarczej.

Ale możesz podpiąć pod swój landing page pustą ofertę z serwisu sub sms - całość strony twoja, tylko formularz pochodzący od serwisu.

Wtedy regulamin zazwyczaj pochodzi z serwisu, a ty nic zamieszczać nie musisz Wink


Wlasna strona internetowa po suby - piotrekprorok - 05-09-2015 23:20

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.