Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana zasilacza(pilne) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wymiana zasilacza(pilne) (/Temat-Wymiana-zasilacza-pilne-11929)



Wymiana zasilacza(pilne) - Wojtas100 - 15-08-2010 15:26

Potrzebuje pomocy. Mam w kompie zasilacz no-name 350w z wiatraczkiem 8cm. Jest on w obudowie u góry. Teraz chciałem zakupić nowy np OCZ StealthXStream 500W. Ale słyszałem że umieszcza się go na dole obudowy czyli nie mogę go zamontować ? czy jednak będę mógł zamontować go u góry?
Prosiłbym o odpowiedzi pewne bo mam zamiar jutro zamówić zasilacz.


RE: Wymiana zasilacza(pilne) - Satan - 15-08-2010 15:29

to źle słyszałeś. mam taki sam tyle że 600w i mam go na górze obudowy o_0


RE: Wymiana zasilacza(pilne) - Wojtas100 - 15-08-2010 15:30

Ale zamontuje go normalnie? Bo troszkę szkoda wydać 200+zeta na marne.


RE: Wymiana zasilacza(pilne) - Satan - 15-08-2010 15:31

każdy zasilacz montuje się tak samo Tongue to tylko trzeba umieścić go w specjalnym miejscu i przykręcić parę śrubek Tongue
a to że zasilacz montuję się na dole czy na górze to tylko od obudowy zależy Tongue


RE: Wymiana zasilacza(pilne) - paskur - 16-08-2010 22:40

Wg mnie zamontujesz normlanie, ja mam zasilacz na dole i mam wiatrakiem w strone górną ( mam sxs ocza ) odwrócisz go sobie pewnie i będzie.
Co do dystkucji z sb, co bierzesz? Ja bym bral sxs2


RE: Wymiana zasilacza(pilne) - Daminn - 16-08-2010 23:57

Ile jeszcze osób mu napisze że zamontuje? Jak chcesz pomocy napisz jaki masz pc. Pomoże to w dobraniu mocy.


RE: Wymiana zasilacza(pilne) - Wojtas100 - 18-08-2010 10:43

JUż zakupiłem Ocz'a SXS2 za 269zł oczywiście 500w chodzi cichutko a nie jak poprzedni odkurzacz Smile