Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bukmacher online bez wkładu finansowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Bukmacher online bez wkładu finansowego (/Temat-Bukmacher-online-bez-wkladu-finansowego-119277)

Strony: 1 2


Bukmacher online bez wkładu finansowego - majkimajki - 10-08-2015 18:42

Witam,
szukam zakladow bukmacherskich, 100% wyplacalnych gdzie nie trzeba wplacac wpisowego, kaucji czy zaliczki jak kto woli. Bede wdzieczny.


RE: Bukmacher online bez wkładu finansowego - Raafiki - 10-08-2015 18:53

Mam konta na 5 bukach których stawiam ale wątpię że istnieje jakiś który oferuję " darmową kasę na początek " są różne bonusy itp. Ale darmowa kasa bez wpłaty własnej raczej nie istnieje XD
Protip dla ciebie nie bierz się za bukmacherke nie mając lub nie myśląc o wkładzie własnym


RE: Bukmacher online bez wkładu finansowego - majkimajki - 10-08-2015 19:07

Typuje wiele rzeczy w domu i dobrze mi to idzie, naprawde. Chce sprobowac tym razem za kase, ale na poczatek bez wlasnego wkladu. Niestety tak jak piszesz, nie spotkalem sie z zakladami bez wkladu, stad moje zapytanie tutaj.


RE: Bukmacher online bez wkładu finansowego - xavi512 - 10-08-2015 20:50

Ostatnio na totolotku było darmowe 10zł za rejestrację. Musisz sprawdzić czy jeszcze aktualne.


RE: Bukmacher online bez wkładu finansowego - majkimajki - 10-08-2015 20:57

niestety wymaga depozytu Sad


RE: Bukmacher online bez wkładu finansowego - poczmail - 10-08-2015 20:59

(10-08-2015 19:07)majkimajki napisał(a):  Typuje wiele rzeczy w domu i dobrze mi to idzie, naprawde. Chce sprobowac tym razem za kase, ale na poczatek bez wlasnego wkladu. Niestety tak jak piszesz, nie spotkalem sie z zakladami bez wkladu, stad moje zapytanie tutaj.


Gra 'na sucho', a za pieniądze to dwie całkowicie różne sprawy, gdyż eliminujesz według mnie główny czynnik porażek 90% graczy -> EMOCJE (pośpiech, czasami frustrację, efekt utopionych kosztów, napompowaną pewność siebie po wygranej/serii wygranych)

Radziłbym Ci przy rozpoczęciu gry stawiać jak najmniejsze zakłady, byś w razie porażki nie odczuł jej dotkliwie.

Co do głównego pytania - Betclic i Expekt dają Cashback za pierwszy zakład do 200 zł. Jak trafisz, kasa jest Twoja i gotowa automatycznie do wypłaty, jeśli nie, to zwracają Ci stawkę do wyżej wspomnianej kwoty. Zanim jednak się na to zdecydujesz przeczytaj dokładnie regulamin, bo są pewne kruczki, żeby nie było tak łatwo ich oskubać. Smile


RE: Bukmacher online bez wkładu finansowego - Mafesto - 10-08-2015 21:02

A proszę bardzo SportsPlays $0.5 za darmo, po każdej przegranej oglądasz 30 sekund reklamę i masz ponownie Smile


RE: Bukmacher online bez wkładu finansowego - majkimajki - 10-08-2015 21:15

@Mafesto, wyplacalne te zaklady?


RE: Bukmacher online bez wkładu finansowego - Mafesto - 10-08-2015 21:33

Tak, wypłacalne, lecz wypłaty od 200$. Sam do niej nie dobrnąłem, miałem 47$ i teraz zbiłem do 11.. Xpokerface
Na stronie jest oficjalne, aktywne forum. Za konsekwentną grę dostaje się Bonus Balance, za oglądanie krótkich filmików także Wink


RE: Bukmacher online bez wkładu finansowego - majkimajki - 10-08-2015 21:44

To zaczynam dzialac i napewno sie pochwale wynikiem Wink