Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prawa Autorskie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Prawa Autorskie (/Temat-Prawa-Autorskie-119269)



Prawa Autorskie - mumminos - 10-08-2015 17:33

Witajcie Smile

1.) Jeżeli ogłaszam się np. jako firma "PedigreeJedzenie" to czy jest możliwość aby Pedigree wytoczyła mi jakaś sprawę w sądzie o prawa autorskie ? Nie używam loga, jedynie zmieniona nazwa.

2.) Jeżeli moje ogłoszenie jest nie prawdziwe (proponuje coś, np. oferta pracy w firmie której tak na prawdę nie ma, osoby dostają link z Subem SMS real Connect gdzie do pobrania i wypełnienia jest formularz) to czy mogę mieć jakieś problemy z tym?


RE: Prawa Autorskie - edikiu - 10-08-2015 18:12

Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale zdradziłeś całkiem fajną nisze

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: Prawa Autorskie - Adriano42 - 10-08-2015 18:15

(10-08-2015 18:12)edikiu napisał(a):  Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale zdradziłeś całkiem fajną nisze

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Coś takiego było w strefie. Jak dla mnie, wyjątkowo perfidny sposób zarobku na ludziach poszukujących pracy i potrzebujących pieniędzy.


RE: Prawa Autorskie - mumminos - 10-08-2015 18:16

Nisza była już na forum za darmo. Musiałem to szczegółowo opisać by dowiedzieć się prawdy. Racja Nisza fajna ale można mieć przez nią problemy jeżeli się korzysta z niej nieumiejętnie.


RE: Prawa Autorskie - Haxite - 10-08-2015 18:39

1. Tak
2. Tak