Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Operator komórkowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Operator komórkowy (/Temat-Operator-komorkowy-119238)



Operator komórkowy - Assasinoo - 10-08-2015 10:07

Cześć, wiecie może czy któryś z operatorów komórkowych oferuję taką ofertę, że... nie wiem do końca jak prosto wyjaśnić o co mi chodzi Lol Ale pokażę na przykładzie, powiedzmy normalnie jest umowa na 24 miesiące po 30 zł i dostajesz telefon, a czy ktoś oferuję umowę na czas bliżej nieokreślony, lub nadal na te 24 msc ale z możliwością szybszej spłaty, gdy będzie doładowane konto 24x 30 zł? Wydaje mi się, że kiedyś obiła mi się o uszy taka oferta, może się mylę? Smile


RE: Operator komórkowy - woffer - 10-08-2015 16:33

Kiedyś na bank takie coś w mix plusie było


RE: Operator komórkowy - kovval - 11-08-2015 09:28

Coś takiego jest w ofercie T-Mobile.


A tak poza tym http://bfy.tw/1FDb


RE: Operator komórkowy - Assasinoo - 11-08-2015 09:38

Wpisałem swoimi słowami to nic nie wyskakiwało, a trochę tych operatorów jest i doszukiwać sie na ich stronie w przeróżnych ofertach. Dziękuje za pomoc @[kovval] poszedł reputek.


RE: Operator komórkowy - Gremquen - 11-08-2015 09:48

Jak dla mnie nie opłaca się brać abonamentu czy mixa tylko dla telefonu.

Jeśli ja bym miał brać to:
Zamawiasz virgin mobile - sprawdź ich ofertę.
Sama karta sim.
Ja za 19zł miesiecznie mam 100 minut do wszystkich, nielimitowane minuty do virgin i play, nielimitowane smsy do wszystkich i 2GB internetu.
Bez żadnej umowy itp, zrywasz kiedy chcesz.
Mają też tańsze i droższe oferty.

A telefon możesz wziąć na raty i wtedy wychodzi taniej i lepiej Wink


RE: Operator komórkowy - Assasinoo - 11-08-2015 12:01

@[Gremquen] nie rozumiesz, i tak często mój telefon na kartę jest doładowywany, a kasa z niego sprzedawana na sms premium za 50% kwoty, a tak dodatkowo mialbym telefon. Ale te oferty spłaty szybszej są żałosne. Mam dać 500 zł na start za telefon wart 700 zł + doładować konto łącznie za 1000 zł, nie opłaca mi się Tongue


RE: Operator komórkowy - Gremquen - 11-08-2015 12:03

(11-08-2015 12:01)Assasinoo napisał(a):  @[Gremquen] nie rozumiesz, i tak często mój telefon na kartę jest doładowywany, a kasa z niego sprzedawana na sms premium za 50% kwoty, a tak dodatkowo mialbym telefon. Ale te oferty spłaty szybszej są żałosne. Mam dać 500 zł na start za telefon wart 700 zł + doładować konto łącznie za 1000 zł, nie opłaca mi się Tongue
A no to jak sprzedajesz na sms premium to co innego - nie jest tak źle.

Ale do normalnego użytku, np. mamie odradzałbym coś takiego brać - właśnie z powodu, który opisałeś ;]