Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-119233)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - xKrypi - 12-12-2015 14:14

@Oski001 poszło pw


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Oski001 - 12-12-2015 15:19

(12-12-2015 12:54)chief napisał(a):  Oski001- dla mnie pomysł głupi. Miałbym wysyłać maile do ponad 100 buxów, do których jestem teraz zarejestrowany i tracić wyklikaną na nich kasę tylko po to, by otrzymać obietnicę, że jakiś random (sorry nie znam Cię) wyśle mi pluginy, albo i nie wyśle, jak mu się nie zechce. LOL

Jeśli chcesz przejąć interes, to rejestracje z refów tylko do nowych buxów, których nie ma tutaj w ofercie, tak jak to zostało zrobione przez Why od Xzibina.

W innym wypadku, to jest pazerność do kwadratu i powodzenia w szukaniu naiwnych.
W sumie to masz racje. Do kończe robić tabelke Multiclikera i założe nowy temat, gdzie za plugin nie będzie trzeba być refem.

Wiem że ten pomysł był pazerny, ale pomyślałem że nie będziecie mieć wyboru, a ja wtedy miałbym większe szanse że kupno vip-a się zwróci.

@xKrypi czekam aż mój "diler kluczy" prześle mi twoje key-e. Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Oski001 - 12-12-2015 16:42

@xKrypi klucze wysłane.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - AntekCh. - 12-12-2015 16:59

(12-12-2015 12:54)chief napisał(a):  Oski001- dla mnie pomysł głupi. Miałbym wysyłać maile do ponad 100 buxów, do których jestem teraz zarejestrowany i tracić wyklikaną na nich kasę tylko po to, by otrzymać obietnicę, że jakiś random (sorry nie znam Cię) wyśle mi pluginy, albo i nie wyśle, jak mu się nie zechce. LOL

Jeśli chcesz przejąć interes, to rejestracje z refów tylko do nowych buxów, których nie ma tutaj w ofercie, tak jak to zostało zrobione przez Why od Xzibina.

W innym wypadku, to jest pazerność do kwadratu i powodzenia w szukaniu naiwnych.

No widzisz i tu się kumamy.. a ja daje za free.. nie oczekuje refów.. chcesz to wal śmiało.. dam plugin i kod.. [email protected]


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - chief - 12-12-2015 19:01

Dzięki AntekCh- tak zrobię.

Natomiast Oski001- Ja rejestruję się do wszystkich buxów, jakie tutaj były podane od 21 października. Włączam clickera codziennie i zarobiłem jak dotąd astronomiczne 2,5$. Zleciłem wypłat oczywiście na 10 razy więcej, ale coś nie docierają, bo się w międzyczasie okazało, że dany bux jest scamem.. I teraz piszesz mi, bym zaczynał wszystko od początku, dla marnych 2,5$. To ja to pier.. i rezygnuję z tego całkowicie..

W zeszłym miesiącu zarejestrowałem się do 40 nowych buxów, 20 usunąłem, bo okazało się scamami, w kolejnych miesiącach pewne będzie podobna liczba. Zatem to nie jest biznes, w którym w ciągu kilku dni zwróci Ci się premium, czy cokolwiek. Za 2, 3 miesiące i tak nałapiesz sobie poleconych na setce nowych stron, które się pewnie pojawią i zarobisz pod warunkiem, że będziesz to ciągnął i przynajmniej co kilka dni aktualizował temat.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Oski001 - 12-12-2015 20:40

No, dobra stworzyłem temat gdzie nie trzeba być moim refem aby dostać najnowsze pluginy. Smile (ale można)

http://zarabiam.com/Temat-Clikersmulticliker-program-ktory-zarobi-za-ciebie-125528

Więc myślę że nie ma co kontynuować dyskusji "A mi się nie chce zakładać od nowa kont"

Kto, chce to zapraszam, a kto nie to AntekCh. także służy pomocą. Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - WhySoRaped - 16-12-2015 10:54

Hej, przepraszam wszystkich za długą nieobecność. Niestety miałem wypadek samochodowy i dłuższą chwilę musiałem przeleżeć w szpitalu i nie mogłem myśleć o takich rzeczach jak multiclicker.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Dunno - 18-12-2015 14:35

@[WhySoRaped] A więc temat aktualny czy mamy wszyscy przejść do Oski001?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - WhySoRaped - 19-12-2015 04:10

(18-12-2015 14:35)Dunno napisał(a):  @[WhySoRaped] A więc temat aktualny czy mamy wszyscy przejść do Oski001?

Temat aktualny Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - xprzemol - 23-12-2015 14:41

@[WhySoRaped] odpiszesz?