Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-119233)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Oski001 - 10-12-2015 23:17

Zastanowiłem się, poszperałem i może spróbuje się tego podjąć.

Mianowicie tworze nowy temat (na razie na blogerze). Problem jest taki, że nie mam vip-a na clikers.info, ale mam pewien pomysł jak go zdobyć tak abym nic w to nie włożył (nie stracił), ale musieliście by założyć nowe konta z moich refów (te co są refami Why zostawiając), co by było chciwe z mojej strony. Sad

Piszcie co o tym sądzicie. Czy chciało wam by się zakładać od nowa konta na wszystkich dla aktualnych pluginów i kluczy?

Wiem, że to pazerne, ale po prostu nie chce na tym stracić. Smile

(Może później napiszę jaki mam plan)


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - bartus2278 - 11-12-2015 08:04

Ja jestem za, tylko robiłem tydzień temu w sobotę z tej listy do tego nowszego programu i to jest jakieś bite 3-4 godzinki 2

a i jeszcze jeden mały problem nie wiem czy jeśli założymy 2 konto na tym samym IP nie polecą bany i tyle będzie z zarobku ? 4
A może da się pokasować konta w tych serwisach i pozakładać nowe ?

Niech się wypowie ktoś mundry i taki co ma doświadczenie w multiclickerze Wink


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Oski001 - 11-12-2015 15:35

Może mundry nie jestem, ale owszem masz rację wiedziałem o tym, ale zapomniałem napisać.

Piszesz po prostu do suportu żeby usuneli ci konto i zakładasz nowe.

Spróbuje dowiedzieć się na których serwisach multikonta są dopuszczalne. Tak, aby niepotrzebnie nie utrudniać.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - xKrypi - 11-12-2015 17:38

Ja również jestem za Why nie ma już parę dni, a drugie konto to nie problem Smile
Ps.Pierwszy Post 2


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Oski001 - 11-12-2015 18:36

Nowym radze na razie nie zakładać kont, bo Why wam (prawdopodobnie) nie odpiszę. A, ja wam to do końca grudnia przygotuje wszystko Smile

38 post 2

. Big Grin


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - bartus2278 - 11-12-2015 18:57

Jak możesz to zorientuj się jak pokasować konta i czy wszędzie się da ? Smile
a ja w tamtą sobotę jak ten mudżin przez 3,5 godziny zakładałem konta z refów Why 2
40 post Sad


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Oski001 - 11-12-2015 22:26

Tak, jak pisałem trzeba napisać do suportu, żeby usuneli ci konto.

Kod:
Hello,

Please remove my account.

I want to start from scratch and create a new account. :)

Tak z innej beczki ktoś też jest taki głupi jak ja i te wszystkie kody ręcznie przepisywał zamiast wkleić "ctrl+v"???

Ja nie wieże że to tyle przepisywałem!!!


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - AntekCh. - 12-12-2015 06:58

Witam.

Od dawna byłem refem X potem Why.. a że w końcu sam sobie na obecną sytuację wykupiłem premium to inna kwestia.. jak ktoś coś chce to zapraszam.. nie oczekuje refów itd.. mam swoich Wink robię to z prostej ludzkiej życzliwości.. a Premium mam i będę miał.. i nie oczekuje jak Oski zakładania nowych kont bo to nie przejdzie.. bo polecą bany.. bo niby z jakiej racji macie zakładać konta Wink znudziło wam się klikanie i od nowa chcecie klikać hehe.. jak coś to mój mail.. [email protected]

Nowe pluginy z premium

Little
http://www62.zippyshare.com/v/R1AohYKf/file.html

A to Twickerz

http://www4.zippyshare.com/v/JJ9xssbU/file.html


Pozdrawiam


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Oski001 - 12-12-2015 12:38

Gdyby ktoś jednak chciał się porejestrować to zapraszam (na razie tylko Clikersmulticliker):

http://1drv.ms/1NhurtY



Ta lista jest jeszcze nie aktualna, ale każdy kto się porejestruje (i prześle mi wiadomość) dostanie klucze wraz z linkiem do aktualnej listy Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - chief - 12-12-2015 12:54

Oski001- dla mnie pomysł głupi. Miałbym wysyłać maile do ponad 100 buxów, do których jestem teraz zarejestrowany i tracić wyklikaną na nich kasę tylko po to, by otrzymać obietnicę, że jakiś random (sorry nie znam Cię) wyśle mi pluginy, albo i nie wyśle, jak mu się nie zechce. LOL

Jeśli chcesz przejąć interes, to rejestracje z refów tylko do nowych buxów, których nie ma tutaj w ofercie, tak jak to zostało zrobione przez Why od Xzibina.

W innym wypadku, to jest pazerność do kwadratu i powodzenia w szukaniu naiwnych.