Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-119233)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Tiger_GG - 01-12-2015 13:39

(30-11-2015 11:15)chincyk napisał(a):  Przydałaby się aktualizacja na clickersmulti:
buxp
expresspaid
littlebux

i jeszcze kilka innych też Wink


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - kobol5 - 01-12-2015 16:38

Witam zebrałem minimum na twickerz.com ale przy próbie wypłaty nie wyświetla mi sie gdzie zostaną przelane pieniądze. okienko Payment Account: jest puste jak poniżej

Payment Method: PayPal
Payment Account:
Max. withdraw per day: $10.00
Withdraw fee: 5%
You will receive $ 1.4744

zawsze tak ? gdzie są ustawienia na tej stronie żeby mógł ustawić swój adres paypal ?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Oski001 - 01-12-2015 18:37

(01-12-2015 16:38)kobol5 napisał(a):  Witam zebrałem minimum na twickerz.com ale przy próbie wypłaty nie wyświetla mi sie gdzie zostaną przelane pieniądze. okienko Payment Account: jest puste jak poniżej

Payment Method: PayPal
Payment Account:
Max. withdraw per day: $10.00
Withdraw fee: 5%
You will receive $ 1.4744

zawsze tak ? gdzie są ustawienia na tej stronie żeby mógł ustawić swój adres paypal ?

Napisałem tak kiedyś do suportu napisali żebym paypal wpisał w ustawieniach wypłaty (błyskotliwa odpowieć Wink) lub żebym im podał mój paypal to mi załatwią. Zmienili i jest ok.

Więc radze napisać do nich. Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - kobol5 - 01-12-2015 23:23

WhySoRaped jakaś większa aktualizacja by sie przydało, mnóstwo pluginów jest do wymiany, zarejestrowałbym sie w nowych stronach ale nie wiem czy jest sens jak aktualnie ponad 10 stron mi nie działa


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Oski001 - 02-12-2015 14:48

(01-12-2015 23:23)kobol5 napisał(a):  WhySoRaped jakaś większa aktualizacja by sie przydało, mnóstwo pluginów jest do wymiany, zarejestrowałbym sie w nowych stronach ale nie wiem czy jest sens jak aktualnie ponad 10 stron mi nie działa

Dokładnie aktualizacja by się przydała.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - pputa - 03-12-2015 15:15

https://userscloud.com/oomqckzzbker

Paczka do aktualizacji Wink założę swój własny dziennik i tam bedzie wsio.. bo Why gra w kulki.. kto bezie chciał się rejestrować ok nie to nie.. pluginy etc za free..


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Oski001 - 04-12-2015 00:29

@pputa dzięki za packę (szukanie pluginów na clikers.com zajełoo ci pewnie lata Big Grin)

Co do własnego dziennika to nie masz dostępu do pluginów vip, a Why ma. Zainwestował i dzieli się z nami nimi w zamian za refy. I tu ma nad tobą przewagę. Wink

Ale dziwi mnie trochę że na pw odpisuje, a listy pluginów nie uzupełnia (od 9 dni).


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - pputa - 04-12-2015 11:34

Jerk Sorry, ale wku.. się na Why za jego zaniedbanie i wykupilem premium.. wiec jak ktoś chce coś z premium to na pw..

ps. jakbyś zobaczyl to paczke pluginow dalem tylko premium bo zwykle sam kazdy moze ściągnać.. Lol


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - kobol5 - 04-12-2015 12:00

pluginy do uzupełnienia
useclix
buxvertise
escliks
expresspaid
adsforclix
buxleader
transitclix
criclix
feclix


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - pputa - 04-12-2015 12:12

https://userscloud.com/k6pjicsp3055


Masz Wink 3 nie było..