Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-119233)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Tiger_GG - 05-11-2015 18:10

Problem z najnowszym ClickersMulticlicker 2.5.3, przy uruchamianiu wyskakuje komunikat:

[Obrazek: Error.JPG]

Ktoś wie czy da się coś z tym zrobić?
Dodam że mam starego kompa na xp i java 7.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - fabian51 - 05-11-2015 20:07

mam to samo na win 7


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Keyy_MM - 05-11-2015 21:29

Tak szczerze to po kilkunastu dniach bawienia się z tym odpuściłem... czas jaki na to trzeba poświęcić (pluginy, konta, captchy) jest niewspółmierny do tego co zarabiamy... jakieś grosze o ile serwis nie padnie w międzyczasie albo nie przestanie wypłacać...


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - ArTmol - 05-11-2015 22:38

W którym z tych buxów najszybciej zdobędę 20 centów do wypłaty do jutra? Big Grin


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Oski001 - 06-11-2015 09:07

Plugin buxvertise zaktualizuj w excel-u Wink


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - fabian51 - 06-11-2015 09:49

kto by mi wymienił dolarka z paypalla na perfect money(albo btc)??
PARDZO PILNE!!!


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - chief - 06-11-2015 14:53

(05-11-2015 18:10)Tiger_GG napisał(a):  Problem z najnowszym ClickersMulticlicker 2.5.3, przy uruchamianiu wyskakuje komunikat:

[Obrazek: Error.JPG]

Ktoś wie czy da się coś z tym zrobić?
Dodam że mam starego kompa na xp i java 7.

Cześć, też mam z tym problem, ale mam nietypowy zmodyfikowany Windows XP i myślałem, że to przez niego, choć wszystko dotąd śmigało doskonale. Ale napisałem do amina clickers: 8055, wymieniliśmy kilkanaście e-maili, podesłał mi kilka wersji poprawionych i według jego testów na XP, 7, 8, 10 powinno być ok. A ja pomyślałem, że to przez mojego Windowsa nie działa i miałem zamiar przyspieszyć przesiadkę na inny.

Teraz pojawiła się wersja 2.5.4, i taki sam błąd u mnie wywala. U Was tak samo?

Ale jeśli Wy macie normalne Windowsy i takie coś Wam wyskakuje, to znaczy, że z moim Windowsem jest wszystko ok. Piszcie na maila do amina clickers: [email protected]. Gość jest kontaktowy i widać, że mu zależy na poprawianiu programu. Ja tam premki nie mam, zatem się zdziwiłem, że tak się interesuje. Nawet teraz po dniu przerwy odezwał się z pytaniem, czy u mnie działa. Aż głupio odpisywać, że dalej nie..


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Tiger_GG - 06-11-2015 15:52

(06-11-2015 14:53)chief napisał(a):  
(05-11-2015 18:10)Tiger_GG napisał(a):  Problem z najnowszym ClickersMulticlicker 2.5.3, przy uruchamianiu wyskakuje komunikat:

[Obrazek: Error.JPG]

Ktoś wie czy da się coś z tym zrobić?
Dodam że mam starego kompa na xp i java 7.

Cześć, też mam z tym problem, ale mam nietypowy zmodyfikowany Windows XP i myślałem, że to przez niego, choć wszystko dotąd śmigało doskonale. Ale napisałem do amina clickers: 8055, wymieniliśmy kilkanaście e-maili, podesłał mi kilka wersji poprawionych i według jego testów na XP, 7, 8, 10 powinno być ok. A ja pomyślałem, że to przez mojego Windowsa nie działa i miałem zamiar przyspieszyć przesiadkę na inny.

Teraz pojawiła się wersja 2.5.4, i taki sam błąd u mnie wywala. U Was tak samo?

Ale jeśli Wy macie normalne Windowsy i takie coś Wam wyskakuje, to znaczy, że z moim Windowsem jest wszystko ok. Piszcie na maila do amina clickers: [email protected]. Gość jest kontaktowy i widać, że mu zależy na poprawianiu programu. Ja tam premki nie mam, zatem się zdziwiłem, że tak się interesuje. Nawet teraz po dniu przerwy odezwał się z pytaniem, czy u mnie działa. Aż głupio odpisywać, że dalej nie..

U mnie też dalej to samo. Mam nadzieje że się uda im to naprawić.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - chief - 06-11-2015 18:17

@Tiger_GG to napisz, jeśli możesz, choćby krótkiego maila ze screenem i nazwą Windowsa na: [email protected]. Im więcej danych, tym większe szanse na znalezienie i rozwiązanie problemu.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - 19kuba08 - 06-11-2015 19:42

Pluginy wymagajace aktualizacji:

esclicks
buxvertise
littlebux