Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-119233)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Vendeful - 30-10-2015 22:41

(30-10-2015 22:10)GPlayer napisał(a):  
(30-10-2015 21:03)Tiger_GG napisał(a):  Mam problem z uruchomieniem nowego programu ClickersMuliticlicker. Wyskakują takie okienka, najpierw to u góry puste, a po chwili się pojawia to drugie. Ktoś się orientuje co z tym można zrobić?

[Obrazek: ClickersMulticlicker_2_2.5.2.JPG]

Mam taki sam problem Sad

To disable cmd window.
download : http://www.ntwind.com/software/hstart.html
and extract it into C:
Start > RUN
c:\hstart\hstart.exe /NOCONSOLE "cmd /c "C:\Users\BOSS\ClickersMulticlicker2_2.5.2\Clicker sMulticlicker.exe"

Replace "C:\Users\BOSS\ClickersMulticlicker2_2.5.2\Clicker sMulticlicker.exe with your ClickersMulticlicker" Location


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Tiger_GG - 30-10-2015 23:44

Vendeful wielkie dzięki! Życie mi ratujesz.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - WhySoRaped - 31-10-2015 09:52

Zastanawiałem się czy dodać informacje o tym ale mi to w niczym nie przeszkadzało więc w sumie darowałem sobie Big Grin Ale fajnie, że ktoś zareagował i rozwiązał problem Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Shiva404 - 31-10-2015 10:34

Witajcie mam pytanie. Przenoszę pluginy do folderu site. Włączam Multiclicker2-win, ale po kliknięciu add nie wyświetlają mi się strony. Dokładnie chodzi o adzile i adzbazar.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - WhySoRaped - 31-10-2015 10:40

Wrzucałeś pluginy i w trakcie miałeś uruchomiony program? Jeżeli tak to po prostu wyłącz i włącz Multiclickera.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Shiva404 - 31-10-2015 10:47

Pierwszy raz wrzuciłem pluginy przy wyłączonym programie. Próbowałem również w programie " File > Load site " Teraz kolejne dwa nie pokazuje bucks4shares i arizonaptc.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - WhySoRaped - 31-10-2015 10:56

Pluginy wrzucaj jak program jest wyłączony. Jak wrzucisz pluginy to dopiero włącz program.

Edit: HqRevShare zmieniam status na WYPŁACALNY Smile

http://i.imgur.com/DhwTS4R.jpg


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Shiva404 - 31-10-2015 11:02

Tak ciągle robię wrzucam plugin potem włączam program Smile Próbowałem pluginów też z strony clickers.info, ale to samo nic nie pokazuje po kliknięciu add. Wypakowałem jeszcze raz program na inny dysk, wrzuciłem pluginy do folderu site, włączam program i wciąż nie działa. Jave ściągałem wczoraj najnowszą wersje. Uruchamianie jako administrator też nic nie daje.

Spróbuję z drugim programem, który jest w poradniku.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - WhySoRaped - 31-10-2015 11:18

Może wrzucasz pluginy do nie tego programu co trzeba Big Grin


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Shiva404 - 31-10-2015 11:24

Okej no to teraz tak. Drugi program ten nowszy ściągnąłem wypakowałem i z listy tej drugiej gdzie jest mniej pluginów zarejestrowałem się i ściągnąłem plugin do http://www.instant2pm.com. Wrzucam go do folderu site, włączam program dalej nic nie pokazuje w add ale co ciekawe plugin ściągnięty z clickers.info do strony buxten pokazało i tylko ten jeden :/

EDIT: no i jeżeli chodzi o buxten wszystko ładnie działa, captcha wyskakuje, naliczyło mi 0.002USD tylko dlaczego inne nie działają :/