Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-119233)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - eway - 24-09-2015 11:47

Trzy szybkie pytania. Gdybanie i Pi razy drzwi.
Rano przed wyjściem odpalam Clickera, po południu wracam i wyłączam. Czy, i jak szybko dostanę bana?
Jeśli mnie zbanują, mogę się zarejestrować zaraz na ten sam PayPal?
Przy obecnej koniunkturze, zarobię 1$ dziennie? Mniej/więcej?
Wiem że odpowiedzi na te pytania mogły być wcześniej udzielone, ale ten wątek o MC2 ma 30 stron, wcześniejszy 55, a sytuacja i tak się mogła zmienić.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Zaperr44 - 24-09-2015 13:01

(24-09-2015 11:47)eway napisał(a):  Trzy szybkie pytania. Gdybanie i Pi razy drzwi.
Rano przed wyjściem odpalam Clickera, po południu wracam i wyłączam. Czy, i jak szybko dostanę bana?
Jeśli mnie zbanują, mogę się zarejestrować zaraz na ten sam PayPal?
Przy obecnej koniunkturze, zarobię 1$ dziennie? Mniej/więcej?
Wiem że odpowiedzi na te pytania mogły być wcześniej udzielone, ale ten wątek o MC2 ma 30 stron, wcześniejszy 55, a sytuacja i tak się mogła zmienić.

Ja odpalam rano,po południu,wieczorem i nie ma problemów Tongue
Da się zarobić 1$ nawet więcej bo moj rekord dniówki to 1,60$ oczywiście w kilku buxach nie jednym Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - mlodyyoker - 24-09-2015 13:05

1.60 na pewno mam z wyplacalnych, moze więcej, z reszty z 1$


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - jlukas3 - 24-09-2015 14:35

Mam pytanie Big Grin Działam obecnie na 30 serwerach i jest całkiem całkiem. Na ilu Wy działacie, żeby zmaksymalizować zysk?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - WhySoRaped - 24-09-2015 15:35

(24-09-2015 14:35)jlukas3 napisał(a):  Mam pytanie Big Grin Działam obecnie na 30 serwerach i jest całkiem całkiem. Na ilu Wy działacie, żeby zmaksymalizować zysk?

Ja działam na 106 pluginach + 3 strony klikam ręcznie Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - evrin - 24-09-2015 15:54

buxp,clixsense,pvtraffic,twickerz,everbuxpaid - plugin error.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - kobol5 - 24-09-2015 16:08

WhySoRaped mógłbyś jeszcze raz wrzucić swój podział buxów ? stare linki już są nieaktywne.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - WhySoRaped - 24-09-2015 16:35

(24-09-2015 16:08)kobol5 napisał(a):  WhySoRaped mógłbyś jeszcze raz wrzucić swój podział buxów ? stare linki już są nieaktywne.

Wieczorem albo jutro z rana wrzucę.

Kolejne 2 wypłaty:

CashCamel: http://i.imgur.com/pig4ivO.jpg
SaiphPTC: http://i.imgur.com/MrmlZWA.jpg


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - fabian51 - 25-09-2015 03:54

wpisz buxmoze do scamow niby pieniadze wyplacone a na koncie ich nie ma i na forum tez pisza ze to scam


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - WhySoRaped - 25-09-2015 11:18

Kolejna wypłata Huh

CashTravel: http://i.imgur.com/etaeyzh.jpg