Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-119233)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - iPlusOfficial - 14-08-2015 18:50

Scam na 100%, ktoś sobie zarabia na subskrybcjach i niewiedzy użytkowników Smile

WhySoRaped, kiedy wyślesz klucze?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - WhySoRaped - 14-08-2015 22:04

Przepraszam wszystkich za to wielkie opóźnienie ale niestety nie miałem dostępu do swojego komputera. Wszystkie klucze powysyłane Smile
Pamiętajcie, że do WarOfClicks potrzebne są wasze E-maile. Pozdrawiam.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - iPlusOfficial - 14-08-2015 22:56

Po kilku sekundach pisze Done/Plugin Error we wszystkich pluginach. Jak to naprawić?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - WhySoRaped - 15-08-2015 01:21

(14-08-2015 22:56)iPlusOfficial napisał(a):  Po kilku sekundach pisze Done/Plugin Error we wszystkich pluginach. Jak to naprawić?

Username i Password na pewno dobrze wpisane? Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - iPlusOfficial - 15-08-2015 08:36

NApewno, gdyby źle to by było napisane Bad login data a jest napisane Done. :/ pamiętam ze cos sie zmnienialo z 0 na 1 czy jakoś tak u Xzibina


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Daily97 - 15-08-2015 11:16

U mnie tez po paru minutach nabijania Done wyskoczyło


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - nakay - 15-08-2015 17:36

WTB plugin pod TrafficMonsoon


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - WhySoRaped - 15-08-2015 20:01

Kolejne klucze wysłane do wszystkich.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Golima - 15-08-2015 22:47

Pisałem do Ciebie na Skype, do tej pory nie odpisałeś a również czekam na klucze. Pozdr.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - WhySoRaped - 15-08-2015 23:15

Ostatnimi dniami w ogóle nie wchodziłem na skype, także przepraszam.