Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-119233)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Kliko - 12-08-2015 14:23

(12-08-2015 14:12)Stworkowaty napisał(a):  @[Kliko], dla Ciebie rozumiem za idiotyczne spamowanie bez przeczytania tematu? Smile

"Chciałbym zaznaczyć, że Xzibin zgodził się abym kontynuował jego MultiClickerowe dzieło także zapraszam do nowego tematu!"

Wiesz, gdzie powinieneś umieścić tę informację? W TYM temacie.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Stworkowaty - 12-08-2015 14:33

Ja powinienem umieścić gdzieś informację? Człowieku, czytaj ew. pisz z zrozumieniem bo czuję się dziwnie pisząc z Tobą i musząc domyślać się o co chodzi w Twoich wypowiedziach.

Nic nie powinien umieszczać ponieważ poprzedni temat został zamknięty, co też można zobaczyć, a Ty po prostu nabijasz bezsensownie posty więc już podziękujemy.

@[Kliko] jeżeli nie umiesz sam połapać się to proszę:
http://zarabiam.com/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823?page=55

Wątek został zamknięty przez Admina, więc co jeszcze nie tak?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Kliko - 12-08-2015 14:37

Naprawdę masz tak wielki problem ze zrozumieniem jednego, krótkiego zdania, że musisz się domyślać?
No to tyle ode mnie, nie mam zamiaru uczyć cię czytania.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Stworkowaty - 12-08-2015 14:46

Żeby kogoś uczyć sam byś musiał pierw nauczyć się tej czynności, więc wydaję mi się że to tyle od Ciebie, ponieważ gubisz się w Tym co piszesz i jeszcze wchodzisz na głowę WhySoRaped że skopiował temat.. szkoda liter. Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 12-08-2015 17:40

Nie spamować. Sam pozwoliłem mu przejąć ten temat i bez spin proszę! Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - WhySoRaped - 13-08-2015 18:33

Przepraszam wszystkich za nie odpisywanie na PW ale chwilowo nie mam dostępu do swojego komputera. Jutro wszystkim odpiszę i wyśle wszystko Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - iPlusOfficial - 13-08-2015 21:53

A już chciałem pisać ze chyba porzuciles projekt Big Grin


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Daily97 - 14-08-2015 16:47

Wysłałem pw z loginami Lol Lol


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - iPlusOfficial - 14-08-2015 16:53

ja juz wyslalem 2 dni temu. Zaraz powinnismy dostac bo whysoraped jest dostepny. A zaraz dosteniemy warna za offtop Tongue


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - SkagGully - 14-08-2015 17:55

Wypłacał ktoś z moneygroupbux.com? Wyskakuje mi weryfikacja z prośbą o wypełnienie ankiety i wysłanie płatnego sms'a.